Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Rhodiola na depresję i stres.

Rhodiola na depresję i stres. PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Depresja nie musi być chorobą przewlekłą.Wiele badań naukowych potwierdza,że grzybica- candida albicans może ją spowodować.Wtedy należy zastosować kurację oczyszczającą organizm z grzybów,pasożytów czy robaków.Najważniejszym preparatem jest Paraprotex.Do podstawowych objawów należą problemy jelitowe jak gazy,wzdęcia,biegunki i wiele innych.
Jednak gdy dopada cię chandra i wielkie przygnębienie zastosuj jeden z kilku oferowanych przez firmę produktów.Między innymi należy do nich Rhodiolin.Rhodiolin to preparat zawierający unikalną roślinę Rhodiola rosea-różeniec górski,to roślina zwana korzeniem stulatków.Wzmacnia organizm fizycznie i psychicznie,stany stresowe czy depresyjne i jego skutki.Rhodiolin to bogactwo naturalnych witamin, składników mineralnych i substancji biologicznych czynnych zapewnia unikalny,wielokierunkowy wpływ na organizm.
Rhodiola zwiększa odporność na choroby poprzez swoje właściwości immunostymulujące.Zawarte składniki aktywne takie jak rozawina i salidrozydy,podwyższając serotoninę i dopaminę w mózgu,zmniejsza objawy depresji.
Szyszynka jest miejscem produkującym serotoninę – hormon „szczęścia”.Hormon ten działa w ciągu dnia. Kiedy gasną ostatnie promienie słońca oraz podczas nocy, zachodzi biosynteza serotoniny w inny hormon –melatoninę-hormonu snu.
Przyczyną złej produkcji serotoniny i melatoniny, jest niedobór światła, który musi być dostarczony organizmowi z zewnątrz w pożywieniu.
Serotonina poprawia nastrój, łagodzi stres, pozwala na spokojny sen,zmniejsza nawet dolegliwości bólu. Odgrywa ważną rolę w regulowaniu snu, temperatury ciała, nastroju, przebiegu procesu dojrzewania, odnawiania się i wzrostu komórek oraz podczas menstruacji.Serotonina bierze udział w przekazywaniu impulsów nerwowych między komórkami mózgu.Brak odpowiedniej ilości serotoniny przyczynia sięlink text również do bezsenności.Wtedy stosujemy również Polinesian Noni-wspaniały liofilizowany owoc noni.

Oceń ten wpis

Ocena: 4.3/10 (37 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kłykciny kończyste

Kłykciny kończyste »

Witamy na witrynie klykcinykonczyste.pl. Poświęcona jest ona wyjątkowo nieprzyjemnej i niebezpiecznej dla zdrowia choroby, zwanej kłykcinami kończystymi lub brodawkami płciowymi. Jest to choroba weneryczna, dotykają zarówno kobiety jak i mężczyzn a wywoływana jest przez brodawczaka ludzkiego (HPV). Dzięki działom tu zawartym dowiesz się, czym jest HPV, jakie są sposoby zarażenia, objawy oraz przede wszystkim jak uniknąć zarażenia i w jego wypadku – jak się leczyć.... zobacz szczegóły wpisu »

Cukrzyca i Otyłość - Magazyn PEN

Cukrzyca i Otyłość - Magazyn »

Pismo skierowane do osób chorych na cukrzycę oraz zmagających się z problemem otyłości. Istnieje od roku 2005 i stara się na swoich łamach pokazywać, że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

Psychoterapia i psycholog w C »

Psychoterapia to proces leczenia zaburzeń emocjonalnych, który trwa zazwyczaj więcej niż 6 miesięcy. Krótsze formy nazywa się terapią krótkoterminową lub po prostu spotkaniami konsultacyjnymi, wsparciowymi. Bywa, że psychoterapia indywidualna trwa nawet kilka lat, zwłaszcza, że stworzona relacja pacjent-terapeuta jest lecząca sama w sobie. Centrum psychoterapii Mandala zaprasza do siebie, oferuje profesjonalną pomoc i leczenie w nurtach Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Mandala znajduje się w Częstochowie, w centrum miasta. ... zobacz szczegóły wpisu »