Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Zakupy

Zakupy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Euro-met.pl

Euro-met.pl »

Sprzedajmy narzędzia elektrotechniczne znanych producentów. Zalicza się do tego oprawy halogenowe, lampy warsztatowe czy wydajne latarki. Mamy również ofertą na mierniki, przedłużacze, gniazdka z wtyczkami. Zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom, jakie mają nasi klienci i staramy im się przedstawić dokładnie taką ofertę, jaka jest w stanie ich zadowolić. To, dlatego klienci tak lubią do naszej firmy często wracać. ... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowa hurtownia

Internetowa hurtownia »

Sklepy internetowe wielobranżowe, są bez wątpienia, coraz bardziej popularne. Klienci przekonują się do nich, ponieważ w jednym miejscu, takim jak miximport. pl, mogą za jednym razem, kupić praktycznie wszystkie elementy wyposażenia, w bardzo atrakcyjnych cenach i do tego mogą liczyć na dodatkowe rabaty. ... zobacz szczegóły wpisu »

Granulat fi 16 mm

Granulat fi 16 mm »

Granulat suchego lodu fi 16 mm jest najczęściej spotykaną formą granulatu w kraju. Owszem występuje w formie plastrów lub bloków niemniej jednak granulat fi 16 mm wypiera z runku bloki które do tej pory były wykorzystywane w transporcie produktów mrożonych. Granulat suchego lodu fi 16 mm wykorzystywany jet w chłodnictwie oraz strefie rozrywki. Efekty specjalne w formie gęstej białej mgły unoszącej się tuż przy podłodze to efekt sublimacji suchego lodu w wodzie. Czyli ponownej zamianie się w gaz z pominięciem fazy ciekłej. Granulat suchego lody powstaje z dwutlenku węgla. Maszyna do produkcji suchego lodu zamienia dwutlenek węgla w śnieg który jest gromadzony i prasowy w prasach hydraulicznych do pożądanej postaci, granulatu, bloków lub plastrów. W ten sam sposób powstaj... zobacz szczegóły wpisu »

Zakupy - nowa podkategoria:

Podaj nazwę: