Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Strony związane z hasłem 'gra':

Gry dla dzieci online

Gry dla dzieci online »

Najlepsze gry online? Tylko tutaj! Przekonaj się, że najlepsze nie definiuje już płatnych i ogarniętych limitami, które ściągnąć mogą jedynie sms-y Premium. Teraz Ty, Twoi znajomi i Twoje dzieci będziecie mogli grać w gry ciuchcia za darmo, nie przejmując się limitami czy rejestracją. Każda gra, która została tutaj udostępniona ma napisane zasady po polsku i otwiera się w kilka sekund po jej wybraniu, oczywiście w oknie przeglądarki.... zobacz szczegóły wpisu »

Gra tetris

Gra tetris »

Tetris jedna z najlepszych logicznych gier komputerowych, stworzona 6 czerwca 1984 roku,przez Aleksieja Pażytnowa w Moskiewskiej Akademii Nauk dla komputera Elektronika 60Zadaniem gracza jest układanie "klocków" na planszy tak, by kwadraty składające się na nie utworzyły wiersz na całej szerokości planszy,oraz niedopuszczeniu do zablokowania ruchu kolejnych klocków.Na naszej stronie proponujemy rozgrywkę online.... zobacz szczegóły wpisu »

Golden Sevens Gra GamblingXpert

Golden Sevens Gra GamblingXpe »

Nie tylko pochłonęły nas gry z automatów ale także takie gry jak golden sevens gra. Warto więc wejść już dzisiaj na nasz serwis a w szczególności na forum na którym z chłopakami można pogadać na dowolny temat, nie koniecznie związany z grami. Warto w razie jakichkolwiek wątpliwości do nas napisać wypełniają formularz kontaktowy.... zobacz szczegóły wpisu »

Fifa Ultimate Team

Fifa Ultimate Team »

Podyskutujesz tutaj na różne tematy dotyczące FUT. Sprawdzisz aktualna drużynę tygodnia, wymienisz się kartami, sprawdzisz ceny zawodników, porozmawiasz o nich, Wystawisz ofertę sprzedaży. Organizujemy turnieje forumowe z nagrodami w postaci kluczy do gier, coinsów do Ultimate Team, zawodników, trenerów, menagerów itp... Dodatkowo porozmawiasz o fifa 12, fifa13, fifa 14 i innych grach sportowych.... zobacz szczegóły wpisu »

Tajemniczy exit room Kraków

Tajemniczy exit room Kraków »

Aktualnie dużo bardziej bardziej znane są rozrywki w postaci escape game. Nasza firma też oferuje w tej formie rozrywkę dla osób chcących się pobawić na żywo. Z naszych usług można skorzystać w tego rodzaju miastach jak jak Kraków czy też Katowice. Na ucieczkę z przygotowanych przez naszą firmę pokojów każdy z uczestników ma 1 godzinę. Dokładamy pełnych starań, aby każdy z uczestników zabawy był w 100%. Możemy zapewnić dostęp do tego rodzaju pokojów jak nuklearna pułapka, planeta małp, skarb inków, tajemnicza komnata i wiele więcej. Ceny dostępu do naszych pokojów są bardzo atrakcyjne i dostosowane do rynku. Dodatkowo, aby każdy z naszych klientów był bardzo zadowolony umożliwiamy skorzystanie z wielu ofert specjalnych przeznaczonych na urodziny, wieczór kawalerski a ta... zobacz szczegóły wpisu »

Giełda podstawy

Giełda podstawy »

Rozpoczęcie gry na rynkach bywa skomplikowane. To trudne czasy do inwestowania. Giełda wolność i pieniądze Jaką książkę wybrać aby dała nam obszerną informację o inwestowaniu? Selekcjonujemy co warto przeczytać a co możesz wyrzucić. Przeczytaj recenzję najlepszych publikacji o rynkach. Publikacje o inwestowaniu oferują nam techniki inwestowania na giełdzie. Zgłęb techniki inwestowania. Jak lokować pieniądze aby nie stracić? Z nami wykreujesz swoją strategię pomnażania własnych pieniędzy. Sprawdź co powinieneś mieć na Twojej półce z książkami.... zobacz szczegóły wpisu »

Serial Gra o tron (Game of thrones)

Serial Gra o tron (Game of th »

Strona poświęcona jest serialowi Gra o tron(Game of Thrones). To amerykański serial fantasy stworzony przez Davida Benioffa oraz D.B Weissa dla stacji HBO. Jest on adaptacją sagi Pieśń Lodu i Ognia autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R. R. Martina.Akcja jest osadzona głównie w Westeros – fantastycznej krainie przypominającej średniowieczną Europę.Na podstawie powieści powstała także karciana gra fabularna oraz gry planszowe takie jak Gra o Tron oraz Bitwy Westeros.graotron-seriale.plZapraszamy... zobacz szczegóły wpisu »

Inwestowanie na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie »

Zastanawiasz się jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie, w jaki sposób kupować i sprzedawać akcje oraz jak otworzyć dobry rachunek maklerski? Zapraszamy na naszą stronę gdzie opisujemy podstawowe zasady gry na giełdzie, doradzamy jakie konto maklerskie wybrać oraz pokazujemy w jaki sposób świadomie inwestować nasze pieniądze, tak żeby zminimalizować ewentualne straty.... zobacz szczegóły wpisu »