Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Wiele ciekawych miejsc takich jak Kopalnia Złota w Złotym Stoku czy też położony nieopodal niej Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim jest ozdobą Dolnego Śląska. Oprócz nich jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc jest Świątynia Wang w Karpaczu. Są to tylko niektóre miejsca, o których poczytać można na stronie.

Oceń ten wpis

Ocena: 4.1/10 (31 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Turystyka Górska

Turystyka Górska »

Serwis ten poświęcony jest mojej pasji - turystyce górskiej. Opisy wycieczek i przygód będą bardzo subiektywne, ale mam nadzieję, że okażą się przydatne dla wszystkich, którzy zapragną posmakować piękna krajobrazu górskiego. Liczne fotografie dokumentujące wędrówki po górskich szlakach powinny zachęcić do wycieczek. Strona podzielona została na kilka tematów. Każdy temat dotyczy innych gór; gór, po których szlakach chodziłem. Prócz krótkich opisów strona zawiera fotografie właśnie z tych wędrówek... zobacz szczegóły wpisu »

Cypr - informacje, zdjecia, pogoda

Cypr - informacje, zdjecia, p »

Cypr - informacje, pogodaBlog dotyczący podróży na Cypr. Znajdziesz tu wiele cennych informacji, zdjęć, prognozę pogody. Zamieszczam informacje jak podróżować na Cyprze, spis autobusów, cenniki komunikacji. Najlepsze linie lotnicze na Cypr. Cypr to nie tylko cudowne miejsce do spędzania wolnego czasu ale również wspaniała okazja do inwestycji w nieruchomości. Galeria zdjęć Cypru znajduję się tutaj... zobacz szczegóły wpisu »

Motocyklem dookoła świata

Motocyklem dookoła świata »

Za horyzont – wspaniała wyprawa dookoła świata, niezapomniane przetrwanie dla pary podróżników. Rozpoczęciem tej imponującej eskapady jest fenomenalna wyprawa do Australii. Wielotygodniowe przygotowania, gromadzenie ekwipunku, układanie jak również krótkie wyjazdy to sposób na to, ażeby podróż do Australii obyła się bez trudności. Jednakże to dopiero początek, osiągnięciem naszych śnień jest podróż motocyklem dookoła świata. Na naszej witrynie internetowej na bieżąco zdajemy relacje z przygotowań. Nasza podróż dookoła świata to nie tylko ekspedycja, chcemy także pomagać podopiecznym fundacji Dżiwodaja. Jednakże nasz wyjazd byłby niewykonalny bez pomocy sponsorów, jakich pozyskanie jest kłopotliwe, dlatego wszelkie poparcie jest dla nas istotne. Patronat honorowy nad nas... zobacz szczegóły wpisu »