Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Sport Turystyka

Sport Turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Weekend Szklarska Poręba

Weekend Szklarska Poręba »

Hotel Willa Józefina zaprasza wszystkich organizatorów wycieczek ze stowarzyszeń, związków seniorów a oprócz tego zakładów pracy, którzy oczekują pomocy przy organizowaniu wyjazdów dla grupy. śnisz o wymarzonym odpoczynku z familią na łonie natury? Nasz hotel pomoże ci się zrelaksować i również odpocząć, a oprócz tego organizuje kuriozalny wypad dla ciebie a także twoich najbliższych. Zwiedzanie razem z nami to czysta przyjemność. Willa Józefina to idealne miejsce, tak aby nie tylko odpocząć, lecz a także aktywnie spędzić czas odwiedzając ciekawe a także inspirujące miejsca! Jako, że znamy okolice lepiej niż własną kieszeń oprowadzimy cię po miejscach jak z obrazka oraz przedstawimy historię i również ciekawostki związane z danym obiektem. Organizujemy wycieczki w cieka... zobacz szczegóły wpisu »

Karate dla dzieci Warszawa solidnie

Karate dla dzieci Warszawa so »

Jeśli kochasz sport i również fascynuje Cię kultura wschodnia to nie można, żebyś nie spróbował karate. Ta stworzona przez mieszkańców Okinawy sztuka walki łączy w sobie sztukę, finezję, kondycję a oprócz tego kontrolowaną agresję. Od czasów „Wejścia Smoka”, gdzie Bruce Lee rozkochał w karate tysiące osób w naszym kraju, kategoria tego sportu niesamowicie się u nas rozwinął. Nasza szkoła również od wielu lat przekazuje swoim kursantom kwintesencję tego sportu. Trenując pod okiem naszych sempaiów masz pewność, że Twój wysiłek nie idzie na nic, a poświęcony czas przyniesie wymierne korzyści. Nasz szkolenie karate daje gwarancję na to, że nawet jeśli nie zostaniesz profesjonalnym sportowcem, to wartości moralne a oprócz tego duchowe, których Cię nauczymy, zaprocentują w Tw... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt siłowni

Projekt siłowni »

MasterSport z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej specjalizuje się w produkcji urządzeń do treningu siłowego. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Współpracuje nie tylko z Zakładem Biomechaniki AWF a oprócz tego Instytutem Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, lecz również z zawodnikami oraz trenerami fitness. Propozycję kieruje do właścicieli firm działających w branży sportowej na obszarze Europy a oprócz tego Bliskiego Wschodu. Projektuje, a od tego czasu produkuje kompleksowe wyposażenie siłowni domowych a także hotelowych, klubów fitness i klubów sportowych. Wszystkie maszyny do ćwiczeń wyróżniają się doskonałą biomechaniką. Dzięki systemowi BBS pozwalają ćwiczyć skutecznie oraz cało. Znaczny wachlarz obejmuje kompetentny utensylia na siłownię do treningu funk... zobacz szczegóły wpisu »

Sport Turystyka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: