Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Sport Turystyka

Sport Turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Spływy kajakiem

Spływy kajakiem »

Spływy kajakowe to jedna z najznakomitszych rozrywek, na które można sobie pozwolić w naszym kraju. Połączenie relaksu, sportu z turystyką a oprócz tego krajoznawstwem. Spływy odbywają się najpiękniejszymi trasami w dodatku przeznaczonymi w kraju. Płynie się wraz z prądem rzeki przez rozległe tereny ponadto można podziwiać wspaniałą przyrodę. Niektóre trasy są spokojniejsze w czasie gdy inne zadowolą chętnych mocnych wrażeń. Ta forma rozrywki nadaje się dla każdej grupy wiekowej. Również mogą być potraktowane jako relaks jak a oprócz tego może być to sport ekstremalny gdy odbywa się to na rzekach o wartkim nurcie. Jest to też jedna z największych atrakcji dla turystów skoro płynąc kajakiem pokonuje się bardzo duże odległości. Oprócz tego ta forma rozrywki trzeba do tych... zobacz szczegóły wpisu »

Atrakcyjne rajdy konne

Atrakcyjne rajdy konne »

O ile kochacie jazdę konną tak samo jak my, to koniecznie musicie odwiedzić nasz Ośrodek Turystyki Konnej. Już od wielu lat z wielką przyjemnością namawiamy gości do miejsca, gdzie konie są absolutnym numerem jeden. Posiadamy dwadzieścia "ogonów" różnej wielkości a także maści. Każde z tych dumnych zwierząt jest całkowicie inne, unikalne, jedyne w swoim rodzaju. Mamy nadzieje, że będziecie chcieli poznać nasze konie, które przystosowane są do jazdy konnej. U nas możecie zaplanować wolne połączone z nauką jazdy konnej. Niezależnie od tego, tak jak macie lat - na naukę wcale nie jest za późno. Pod czujnym okiem naszej ekipy poznacie wszystkie sekrety jazdy konnej. W naszym pensjonacie istnieje także sposobność przygotowania zbiorowych wyjazdów. Zapraszamy do poz... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna sala bankietowa kujawsko pomorskie

Profesjonalna sala bankietowa »

Przedsiębiorstwo "Pałacyk" to firma pełna rodzinnych a także patriotycznych pomysłów. Lokal pochodzi z końca XIX wieku, a umiejscowiona jest w mieścinie Pakość. Słynie ta miejscowość na cały kraj z składowania relikwii ważnych dla Kościoła Katolickiego, poza pielgrzymami udającymi się do relikwii co roku organizowane są tu Mistrzostwa Polski z dyscypliny "Nordic Walking". Wszyscy zajeżdżający w to miejsce zamawiają noclegi w naszym "Pałacyku", gdzie panuje domowa, niepowtarzalna atmosfera. Pokoje zostały zaaranżowane, aby wszyscy klienci mogli się tu odprężyć oraz odpocząć. Poza noclegami oferujemy również salę weselną, która może również posłużyć jako sala na na bankiet. Klientom zapewniamy przygotowanie wesel do A do Z. Nasza sala weselna... zobacz szczegóły wpisu »

Sport Turystyka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: