Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Rozrywka Hobby

Rozrywka Hobby - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Browar regionalny Prost

Browar regionalny Prost »

Browar regionalny Prost we Wrocławiu, to browar z prawdziwego zdarzenia, w którym skosztujesz wyjątkowego piwa kraftowego naszej marki - Prost. Warzenie piwa, to główny motor napędowy w naszej firmie, ale i duża przyjemność połączona z pasją. Miejsce to słynie głównie z dobrego piwa regionalnego, ale i również z wysokiego poziomu obsługi klienta oraz przyjaznej atmosferze panującej w naszym browarze restauracyjnym. Sprawimy, abyś czuł się u nas dobrze, doradzimy w zakresie doboru piwa kraftowego oraz dań, które są dostępne w naszej ofercie – bo warto wrzucić u nas coś na przysłowiowy ruszt. Jesteśmy także otwarci na organizacje różnorodnych imprez biznesowych jak i okolicznościowych w browarze regionalnym Prost. Wydarzenia takie jak: wesela, chrzciny, komunie, studniówk... zobacz szczegóły wpisu »

Wedding planner Wrocław

Wedding planner Wrocław »

Oświadczyny i również ustalenie daty ślubu są najczęściej banalne, lecz co następnie? Jeśli planujecie świętowanie na obszarze Dolnego Śląska, ze konkretnym uwzględnieniem miejscowości: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Świdnica skontaktujcie się z Moje Śluby (telefonicznie, mailowo, bądź w ich siedzibie w Świdnicy). Pomogą zaplanować wydarzenie - od wybrania motywu przewodniego, pomoc w wyborze lokalu na organizację eventu, przez opracowanie budżetu, aż po koordynację i opiekę nad spokojnym przebiegiem wydarzenia. Przygotowanie ślubu to ciężkie zadanie, przede wszystkim jeżeli planujemy dużą uroczystość i również chcemy, by było to wydarzenie unikalne, dlatego warto rozważyć, czy wedding planner, jego doświadczenie i nieoceniona pomoc nie będą niezbędne. To sp... zobacz szczegóły wpisu »

Catering na przyjęcia Poznań - sprawdź

Catering na przyjęcia Poznań »

Catering Biesiada posiada ogromną ofertę dla przedsiębiorstw oraz organizacji. W ofercie wyszukać można między innymi preparacja cateringu na takie okoliczności, jak: imprezy plenerowe, spotkania świąteczne, gale, bankiety, przerwy kawowe. Znamienity smak potraw to od lat najlepsza wizytówka przedsiębiorstwa. Konkretne menu do okazji jest bardzo istotne, właśnie z tej przyczyny Catering Biesiada uczyni wszystko, ażeby posiłki serwowane w toku przyjęcia były niepowtarzalne. Przedsiębiorstwo daje także catering osobisty, na takie okoliczności, jak: uroczystości weselne, komunia, przyjęcia domowe lub przyjęcia z okazji Wielkanocy. Takiego typu okazje, po wielokroć zostawiają po sobie świetne wspomnienia. Przedsiębiorstwu zależy, by jednym z takich wspomnień było chętne wra... zobacz szczegóły wpisu »

Rozrywka Hobby - nowa podkategoria:

Podaj nazwę: