Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Polityka Prawo

Polityka Prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Karol Czaplewski Adwokat Gdynia

Karol Czaplewski Adwokat Gdyn »

Adwokat specjalizujący się w sprawach o rozwód i podział majątku. Do zakresu spraw, którymi się zajmujemy należą także sprawy karne. Dane naszej Kancelarii:Kancelaria Adwokacka Karol Czaplewski Adwokat Gdyniaul. Władysława IV 43, VI piętro, 81-395 Gdyniatelefon: 791 097 057Zapraszamy również na naszego bloga o tematyce rozwodowej. ... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe znany księgowy

Biuro rachunkowe znany księgo »

Przed podjęciem działań rejestrowych koniecznym jest pamiętać o opracowaniu umowy spółki, która powinna uwzględniać interesy i obowiązki wspólników oraz być dostosowana do charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Potrafimy odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów gwarantując szeroką gamę fachowych usług. Posiadamy uprawnienia ministerstwa finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zlecając nam rozliczanie twojej firmy, możemy zaproponować wynagrodzenie za nasze usługi w wysokości 70-90 % opłaty, jaką ponosiłeś dotychczas, przez cały pierwszy rok naszej współpracy. Mamy niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne, niezbędne do profesjonalnego prowadzenia usług księgowych podmiotów gospodarczych. Jesteśmy przekonani, że b... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Adwokacka BGKA

Kancelaria Adwokacka BGKA »

Krakowska Kancelaria Adwokacka Bieszczad Górecki, jest spółką realizującą profesjonalne usługi prawne na rzecz firm, a także klientów indywidualnych. Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz usług prawnych i porady prawne. Jesteśmy specjalistami w takich dziedzinach prawa jak np. : cywilne i gospodarcze, prawo pracy, prawo spółek, ochrona danych osobowych. Ponadto specjalizujemy się w odszkodowaniach, pomagamy Frankowiczom oraz oferujemy pomoc prawną dla osób chcących odzyskać należności z tzw. polisolokat. Zapewniamy również bezpłatną pomoc dla organizacji non profit, a przede wszystkim stowarzyszeniom i fundacjom. Kancelarią BGKA współtworzą wykwalifikowani i profesjonalni prawnicy, którzy sprawnie poruszają się w sprecyzowanych dziedzinach prawa. Dzięki temu pozwala to ... zobacz szczegóły wpisu »

Polityka Prawo - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: