Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Top 20 najnowszych stron w katalogu:

U Leniwej Danuty - catering Poznań

U Leniwej Danuty - catering P »

Catering tworzony z pasji do gotowania. Priorytetem jest indywidualne podejście do wymagań klientów. Przepisy nie są szablonowe, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającą osobę. Obiady z dowozem - dowożone pomiędzy 10. 00 a 16. 00. Catering na dowóz obejmuje Poznań i okolice. Zróżnicowana oferta U Leniwej Danuty skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak również prywatnych oraz szkół. Obiady z dowozem idealnie sprawdzą się u zapracowanych pracowników podczas konferencji, szkoleń czy zwyczajnego dnia w pracy. Catering na dowóz jest niezwykle pomocny przy wielkich, rodzinnych uroczystościach jak wesela i komunie. Zlecony catering sprawi, że zyskasz czas na odpoczynek, a firma zajmie się wszelkimi przygotowaniami. Usługi cateringowe obejmują także możliwość przy... zobacz szczegóły wpisu »

Pozycjonowanie Gdynia - Noril.pl

Pozycjonowanie Gdynia - Noril »

Serwis www jednej z największych i najstarszych firm pozycjonowania w kraju oferujących pozycjonowanie strony. Agencja ma kilkunastoletnie doświadczenie, powstała w roku 2004 w mieście Gdynia. Celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie: pozycjonowanie stron internetowych. Wykwalifikowani pracownicy firmy zapewniają kompetentną oraz komfortową współpracę. Agencja oferuje pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Zapewniamy, że już po trzech miesiącach pracy nad stronę, pojawią się pierwsze widoczne efekty. Agencja oferuje przejrzystą, prostą umowę o pozycjonowanie strony na krótki okres. Nie zabezpieczamy się długim okresem, bo nie ma takiej konieczności. To Państwo decydują o dalszej współpracy, a naszym zadaniem jest osiągnięcie t... zobacz szczegóły wpisu »

Gmina Boronów

Gmina Boronów »

Portal jest największym lokalnym serwisem o gminie Boronów. W serwisie poruszane są informacje na temat gminy, wydarzenia sportowe i kulturalne, tematy związane z wójtem i radą gminy. Portal udostępnia również niezależny ranking radnych gminy oraz bardzo często publikuje materiały multimedialne z sesji rady gminy Boronów. ... zobacz szczegóły wpisu »

Łączniki rurowe

Łączniki rurowe »

Firma Jafar to fabrykant innowacyjnych rozwiązań z obszaru produkcji a oprócz tego dystrybucji wyrobów wykorzystywanych w dostawie wody, systemach nawadniających, oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, instalacjach oraz stacjach gazowych, przepompowniach i systemach przeciwpożarowych. W naszej propozycji znajdą Państwo szeroką propozycję armatury wodociągowej umożliwiającej pobór wody. Chcemy zapewnić Państwu luksus użytkowania, innowacyjne a także funkcjonalne rozwiązania, a w głównej mierze zadowolenie z naszych usług. Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów w tym celu na bieżąco monitorujemy zmian w zakresie potrzeb oraz preferencji Klientów. Stawiamy na nasz doświadczony zespół, jako że siłą każdej firmy są ludzie. Nasi personel t... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie niepłodności Katowice

Leczenie niepłodności Katowic »

Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności Plast-Med z siedzibą w Katowicach to placówka oferująca ogromny zakres usług medycznych dla mieszkańców miasta a oprócz tego okolic. Funkcjonując na rynku od wielu lat, cieszy się zaufaniem pacjentów szukających kompleksowej opieki zdrowotnej na najlepszym poziomie. Kluczowa branża NZOZ Plast-Med to leczenie niepłodności. Oferując dostęp do nowoczesnych metod terapii a oprócz tego zabiegów, klinika wychodzi przeciw potrzebom osób marzących o rodzicielstwie. Korzysta z najnowszych technologii a oprócz tego technik medycznie wspomaganego rozrodu. Dysponuje specjalistycznym sprzętem, umożliwiającym kompleksową diagnostykę. Zatrudnia doświadczonych lekarzy. W ramach Plast-Med działa także przychodnia wielospecjalistyczna, laboratori... zobacz szczegóły wpisu »

Węże gumowe

Węże gumowe »

Wytwórca WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to zakład którego początki datują się już od 1908 roku. Jesteśmy jednym z podstawowych wytwórców węży i wyrobów gumowych w tej dziedzinie. Dajemy gwarancję węże wysokiej jakości. W ofercie firmy występuje ponad 50 różnego rodzaju węży. Węże gumowe Fagumit użytkuje się w różnego rodzaju przemyśle np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Wytwarzamy ponadto węże specjalnego przeznaczenia. Realizujemy wymogi polskich i europejskich norm, również posiadamy wszelkie konieczne certyfikaty i uprawnienia, co jest gwarantem produktów najwyższej klasy. Jesteśmy wypróbowanym partnerem handlowym. Oprócz niepodważalnej pozycji na krajowym rynku usiłujemy osiągnąć pochlebną opinię, wysoko notowaneg... zobacz szczegóły wpisu »

Opaska telemedyczna

Opaska telemedyczna »

Warszawa jest stolicą Polski a oprócz tego w tym samym czasie jej największym miastem. To właśnie tutaj działa nasza przedsiębiorstwo, która specjalizuje się w usługach informatycznych z zakresu administrowania sieciami, lecz również takich, które są powiązane z informatyką śledczą. Jest to między innymi odzyskiwanie danych a także diagnoza po włamaniach do systemów oraz sieci komputerowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom, które może postawić przed nami klient. Posiadamy również dostęp do nowoczesnych technologii takich jak opaska telemedyczna dla seniora. Zapewniamy serwis a także przeszkolenie w zakresie obsługi takich urządzeń. Jeśli poszukujesz rzetelnego partnera, który sprawi, że niestraszna Ci będzie żadna awaria sy... zobacz szczegóły wpisu »

Żłobek Bemowo

Żłobek Bemowo »

Harmonijny rozwój dziecka a oprócz tego właściwa opieka to dwie podstawowe rzeczy, na które zwracają uwagę rodzice maluchów. Decydując się na przekazanie pociechy pod opiekę żłobka bądź przedszkola rodzice szukają miejsca, w którym dziecko będzie szczęśliwe i z wielką radością będzie spędzało czas. Mało tego żłobek i przedszkole posiadają dogodną lokalizację, w szczególności Mokotów. Małe Śmieszki to miejsce, które spełnia wszystkie te kryteria. Kurs prowadzone zarówno w żłóbku, klubie jak a także w przedszkolu skupiają się na pobudzaniu w dzieciach ciekawości poznawania świata. Rozwój, który zapewnia im pobyt w Małych Śmieszkach jest na najlepszym poziomie i bazuje na sprawdzonych metodach, przede wszystkim poprzez zabawę! Rodzice oddając dziecko w to miejsce mogą mieć... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf produktowy Warszawa | kyriastudio.com

Fotograf produktowy Warszawa »

Kyria Studio to para młodych ludzi zajmujących się fotografią produktową. Zajmujemy się tworzeniem zdjęć, które powodują ciekawość u nowych odbiorców i również jednocześnie utwierdzają obecnych w zaufaniu do marki. Z każdego fotografowanego produktu staramy się wykopać magię, ażeby zdjęcie przemówiło do odbiorcy. Wykonujemy także zdjęcia na jednolitym tle a także tworzymy filmy produktowe na potrzeby małych kampanii reklamowych a oprócz tego social mediów. Posiadamy autorskie studio fotografii w Warszawie o powierzchni zdjęciowej 46 m2, w którym znajduje się cyklorama, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować sesje lookbookowe i również średniej wielkości plany zdjęciowe. Na miejscu dysponujemy zapleczem kuchennym ułatwiającym sesje kulinarne oraz szerokim zasobem re... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika badanie nasienia Łódź opinie

Klinika badanie nasienia Łódź »

Fachowa klinika Golden Clinic zajmuje się różnego typu diagnostyką, która pomaga znaleźć przyczyny różnorodnych zaburzeń organizmu. Obszar pomocy obejmuje, m. in. badanie nasienia. Wszystkie usługi dostępne są na terenie miasta Łódź. Znakomite opinie o centrum świadczą o wysokich kwalifikacjach pracowników i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Nasza klinika współtworzona jest przez osoby z pasją, a każda z nich specjalizuje się znakomicie w różnych obszarach – poczynając od wiedzy lekarskiej i laboratoryjnej, a kończąc na obsłudze klienta. Klinika wspiera w rozpoznaniu przyczyny złego samopoczucia, m. in. badanie niepłodności kobiet i mężczyzn, nietolerancje pokarmowe czy zakażenie pasożytnicze. Aby przeprowadzić badanie pobiera się różnego rodzaju próbki, np. ... zobacz szczegóły wpisu »

Gardenmatic | roboty koszące Trójmiasto

Gardenmatic | roboty koszące »

Asortyment Gardenmatic koncentruje się przede wszystkim na różnego typu sprzęcie ogrodowym, m. in. roboty koszące. W skład świadczonych usług wchodzi również serwis kosiarek czy naprawa kosiarek spalinowych. Obszar działalności obejmuje Trójmiasto. Szeroki wybór artykułów dotyczy nie tylko urządzeń do ogrodu, np. roboty koszące, ale również sprzęt budowlany czy innowacyjny sprzęt czyszczący. Firma Gardenmatic oferuje wysokiej jakości produkty pomocne do prac ogrodowych. Niezwykle ważne są dodatkowe usługi jak serwis kosiarek. Od przeglądu po naprawę i regulację. Firma oferuje profesjonalną pomoc ze sprzętem różnych marek. Usługa dotyczy takie urządzenia jak: piły spalinowe i elektryczne, agregaty prądotwórcze czy aeratory. Profesjonalna naprawa kosiarek spalinowych jest... zobacz szczegóły wpisu »

Kantor wymiany walut

Kantor wymiany walut »

Tani kantor, który łączy usługi turystyczne i ubezpieczeniowe? Lubuskie przedsiębiorstwo powstałe w roku 1998 roku, świadczy od początku swojego istnienia usługi z zakresu: wymiany walut, profesjonalnego pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz turystycznego. Kantory walut zapewniają maksimum możliwego bezpieczeństwa podczas transakcji. Firma Grzegorza Kozery pomaga w zróżnicowanych obszarach, a tani kantor to tylko jeden z nich. Kantory walut zlokalizowane są w różnych krajach w Polsce. Kozera Travel ze Słubic obok wymiany walut oferuje także profesjonalną organizację wycieczek krajowych i zagranicznych. Przygotujemy upragnioną podróż zarówno klientom indywidualnym, jak również zorganizowanym grupom, np. koloniom. Dodatkowo, zatroszczymy się o Twoje bezpieczeństwo. Polisy, ... zobacz szczegóły wpisu »

Paweł Szerszeń | Kancelaria Adwokacka Poznań

Paweł Szerszeń | Kancelaria A »

Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Adwokat studiował prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Prawnik odbył praktykę adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Merytoryczna obsługa przedsiębiorców obejmuje, m. in. wszechstronnego doradztwa prawnego, sporządzenia i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje również klientów indywidualnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Skuteczne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu zadowalających wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań... zobacz szczegóły wpisu »

Świece ozdobne

Świece ozdobne »

Padowski Artisan Candles to autorska nazwa firmy wyrabiająca świece zapachowe ręcznie odlewane w regionalnej manufakturze z wosku palmowego z upraw certyfikowanych. Charakteryzuje je dbałość o każdy szczegół w pełnym cyklu wytwórczym, a przede wszystkim dokładny dobór komponentów gwarantuje wiarygodność i niepowtarzalność aromatów. W propozycji sklepu internetowego padowski. pl prezantowane są wyjątkowe świece, które wyróżniają się prostą lecz jakże wysublimowaną i szczególnie, elegancką postacią. Spotkać tu można prześliczne, dekoracyjne zapachowe świece ozdobne z kolekcji Mieszczki. Każda z nich ma szczególną indywidualną oprawę w kształcie unikatowej ceramiki, którą kreuje w swojej pracowni Magda Konior absolwentka Akademi Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. ... zobacz szczegóły wpisu »

Farby Kabe Sp. z o.o.

Farby Kabe Sp. z o.o. »

Farby Kabe to szwajcarskie przedsiębiorstwo produkcyjne, której początki datują się na 1995 rok. Dzięki istnieniu na polskim rynku staliśmy się przez ten czas, głównym oraz solidnym producentem wysokiej klasy produktów chemii budowlanej, przeznaczonej do wykończenia wnętrza, a także na elewację budynku. Oferta firmy zawiera: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe. Naszą misją jest zapewnienie kontrahentom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Zapewniamy gwarancję na otrzymane przez naszych kontrahentów towary. Szeroki wachlarz produktów firmy Farby Kabe adresowane są do fachowców, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków czy osób indywidual... zobacz szczegóły wpisu »

Podłogi białystok

Podłogi białystok »

Firma Insolut to doświadczenie i rzetelność, dlatego sprzedajmy tylko najlepsze i pochodzące od najlepszych producentów podłogi drewniane różnego typu. Nasze podłogi będą pasować do każdego pomieszczenia a jednocześnie nadadzą wyjątkowy styl. Nasze podłogi spełniają najwyższe standardy. Prowadzimy również usługę motnażu podłóg przeprowadzaną tylko i wyłącznie przez naszych doświadczonych montażystów. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie. ... zobacz szczegóły wpisu »

Mdm-Term - serwis junkers, termet, vaillant, ariston Zabrze

Mdm-Term - serwis junkers, te »

Mdm-Term Mateusz Domagalski jest firmą oferującą usługi montażu oraz serwisowania instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych. Nasze doświadczenie oraz praca na najlepszych dostępnych materiałach i wykorzystaniu urządzeń sprawdzonych firma pozwala nam ciszyć się licznymi pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Działamy na terenie Śląska, nasze usługi serwisowania pieców gazowych firm Junkers, Termet, Vaillant i Ariston wykonujemy w takich miastach jak Zabrze, Gliwice, Bytom i Ruda Śląska. Dokonujemy corocznych przeglądów pieców gazowych - co pozwala cieszyć się bezpiecznym ich użytkowaniem. ... zobacz szczegóły wpisu »

MAN 8.180 części

MAN 8.180 części »

Polti to firma z ponad dwunastoletnim stażem w branży motoryzacyjnej. Szeroka oferta części do ciężarówki MAN 8. 180 obejmuje między innymi elementy układu hamulcowego, chłodniczego oraz wydechowego. Znajdziesz u nas również oryginalne felgi, siłowniki i silniki wind załadowczych. Cechujące się pełną sprawnością techniczną elementy dostępne są do kupienia zarówno w sklepie internetowym, jak i biurze, którego siedziba znajduje się w Rzędowicach. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim dostępność dla naszych Klientów przez całą dobę. Przeszkoleni pracownicy zapewniają najwyższą jakość obsługi i rzetelne podejście do każdej realizowanej transakcji. Zamówienia internetowe realizowane są najczęściej tego samego dnia. Odpowiednia ochrona podczas transportu... zobacz szczegóły wpisu »

Dekoracja wnętrz Warszawa

Dekoracja wnętrz Warszawa »

Czas odmienić swoje mieszkanie? Doskonale! Przyjrzyj się ofercie jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasz firma realizuje firany i zasłony ale również wiele innych rzeczy. Realizowane przez nas zasłony są projektowane na indywidualne zamówienie i pod dany wymiar. Dzięki naszym zasłonom Twoje wnętrze otrzyma indywidualny charakter. Realizowana przez nas dekoracja wnętrz Warszawa kierowana jest tak do pomieszczeń nowoczesnych jak również stylowych. Jeśli nie posiadasz pojęcia co będzie idealne do Twojego okna oczywiście pomożemy. Napisz lub zadzwoń, zapraszamy także do naszego salonu. ... zobacz szczegóły wpisu »

Gadżety reklamowe Katowice

Gadżety reklamowe Katowice »

Do kogo skierowana została oferta firmy "HERMES" reklamującej się frazą gadżety reklamowe Katowice? Została stworzona dla przedsiębiorców pragnących zwiększyć rozpoznawalność swej marki. Jak również twórców poszerzających grupę odbiorców i fanów. Mogą chociażby zdecydować się na koszulki z nadrukiem Katowice. Do wyboru są również bogate w detale kubki reklamowe Katowice. Do tradycyjnych i nadal popularnych gadżetów należą kalendarze reklamowe Katowice. Tymczasem wiele przydatnych zastosowań zapewnia pendrive z nadrukiem Katowice. Co ważne, wymienione elementy to tylko mała część oferty firmy "HERMES". Jej pełna wersja znajduje się pod adresem www. hermes. katowice. pl. Nie czekaj, przejrzyj ją już dziś i zagwarantuj sobie rozpoznawalność. ... zobacz szczegóły wpisu »