Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Taniec w powietrzu

Taniec w powietrzu PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Magdalena Sztencel oferuje subtelne, kobiece i tajemnicze pokazy tańca w powietrzu, które są połączeniem akrobatyki i tańca. Magdalena od lat daje takie występy, co jest doskonałą atrakcją na niemal każdej imprezie.

Oceń ten wpis

Ocena: 3.1/10 (37 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Tomasz Piotrowski

Tomasz Piotrowski »

Barney jest nietuzinkowym artystą, który pochodzi z Rzeszowa. Nazywa się Tomasz Piotrowski i zajmuje się szeroką pojętą sztuką kuglarstwa. Jego domeną są pokazy tańca z ogniem, którymi zachwyca publiczność już od kilku lat.... zobacz szczegóły wpisu »

Mdance studio tanca, szkola tanca, taniec dla dzieci

Mdance studio tanca, szkola t »

Szkoła Tańca dla kobiet, jedyne na Podkarpaciu Studio Pole Dance, kursy tańca dla dzieci, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, nauka tańca: sexy dance, taniec brzucha, latin, salsa, jazz, współczesny, balet, lady hip-hop. Odbywają się również zajęcia dla dzieci w wieku 3-10 lat. Zajmujemy się kompleksową organizacją wieczorów panieńskich oraz kawalerskich.... zobacz szczegóły wpisu »

Klub Tańca - Szkoła Tańca Wrocław, Kursy Tańca Wrocław, Siłownia dla Kobiet, Sauna

Klub Tańca - Szkoła Tańca Wro »

W szkole tańca prowadzimy naukę tańca towarzyskiego, użytkowego, sportowego, przygotowujemy pary do ślubu - pierwszy taniec. Zapraszamy na kursy salsy, tango argentino, latino solo i innych tańcówW chwili obecnej oferta Studio Ruchu Klub Tańca obejmuje zajęcia fitness, siłownia dla Pań oraz sauna na podczerwień. Obiekt szkoły tańca zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Osobne szatnie: damska i męska z pełnym zapleczem sanitarnych, klimatyzowane sale: lustrzana oraz siłownia pozwalają czerpać ogromną przyjemność z wysiłku fizycznego. Wrocław, Strzegomska 3b3c/7u... zobacz szczegóły wpisu »