Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Mdance studio tanca, szkola tanca, taniec dla dzieci

Mdance studio tanca, szkola tanca, taniec dla dzieci PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Szkoła Tańca dla kobiet, jedyne na Podkarpaciu Studio Pole Dance, kursy tańca dla dzieci, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, nauka tańca: sexy dance, taniec brzucha, latin, salsa, jazz, współczesny, balet, lady hip-hop. Odbywają się również zajęcia dla dzieci w wieku 3-10 lat. Zajmujemy się kompleksową organizacją wieczorów panieńskich oraz kawalerskich.

Oceń ten wpis

Ocena: 3.2/10 (27 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Taniec w powietrzu

Taniec w powietrzu »

Magdalena Sztencel oferuje subtelne, kobiece i tajemnicze pokazy tańca w powietrzu, które są połączeniem akrobatyki i tańca. Magdalena od lat daje takie występy, co jest doskonałą atrakcją na niemal każdej imprezie.... zobacz szczegóły wpisu »

Tomasz Piotrowski

Tomasz Piotrowski »

Barney jest nietuzinkowym artystą, który pochodzi z Rzeszowa. Nazywa się Tomasz Piotrowski i zajmuje się szeroką pojętą sztuką kuglarstwa. Jego domeną są pokazy tańca z ogniem, którymi zachwyca publiczność już od kilku lat.... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne malowanie piaskiem

Profesjonalne malowanie piask »

YOMA jest agencją medialną. Paramy się profesjonalną oprawą artystyczną i animatorską różnych eventów. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo atrakcji: pokazy, szkolenia, balety, kabarety oraz multum innych. Od dłuższego czasu dużym zainteresowaniem cieszy się malowanie piaskiem. Jest to znakomity sposób na utworzenie animacji, reklamy, czy wymyślonej historii. Nasza artystka za pomocą piasku ma możliwość namalować wszystko, czego zażyczą sobie nasi klienci. Piaskowy przedstawienie odbywa się przy zgaszonym świetle i również ściśle dobranej muzyce w tle. Wynik jaki to daje jest niewyobrażalny a także przyciąga wzrok każdej obecnej osoby! Dodatkowym uatrakcyjnieniem każdego naszego pokazu mogą egzystować sztuczne ognie oznacza to lasery. Zapraszamy do współpracy osoby pra... zobacz szczegóły wpisu »