Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Malarstwo

Galeria obrazów, obrazy olejne, portrety - Maestro Art Design Łódź

Galeria obrazów, obrazy olejn »

Szanowni Klienci !Serdecznie zapraszamy do naszej internetowej galerii sztuki. W naszej ofercie znajdą państwo obrazy olejne, akwarele, pastele, grafiki. Posiadane przez nas obrazy olejne to zarówno klasyczne tematy takie jak martwa natura, kwiaty, ale i także abstrakcje. Wykonujemy też obrazy olejne na zamównie. Realizujemy również profesjonalne portrety na zamówienie, zarówno portrety olejne jak i portrety pastelowe. Wykonujemy portrety ślubne i portrety stylizowane. Wykonujemy oprawę obrazów zarówno obrazów olejnych jak i grafik czy pasteli. Świadczymy także szeroki wachlarz usług związanych z naszą branżą, a mianowicie: • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej ramy, kolorystyki i rodzaju passe-partout. Oprawiamy każdą rzecz od obrazów olejnych poprze... zobacz szczegóły wpisu »

Artysta amator

Artysta amator »

Zapraszamy wszystkie grupy zawodowe, pensjonariuszy szpitali, zakładów psychiatrycznych, hospicjów, domów starców oraz więzień. Uczniowie szkół plastycznych wprawiają się w swym przyszłym artystycznym rzemiośle. To dla Nich będzie to miejsce. Zapraszamy więc zdolnych uczniów szkół a ponadto wszystkie grupy zawodowe, pensjonariuszy szpitali, zakładów psychiatrycznych, hospicjów, domów starców czy więzień. Jak najbardziej znajdzie się tutaj przestrzeń na przedstawienie działalności każdego regionalnego klubu, domu kultury i osiągnięć.jego wychowanków. Jak wiemy sztuki plastyczne obejmują formy płaszczyznowe czyli malarstwo, rysunek, grafikę w tym grafikę użytkową, grafikę komputerową, grafikę warsztatową i inne. W praktyce możecie to sprawdzić wchodząc na Naszą stronę.Tu ... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia mozaiki w Polsce

Pracownia mozaiki w Polsce »

Mozaika to dekoracja w kształcie ornamentu, wykonana z maleńkich, o różnej kolorystyce, fakturze i konturze kamieni, kawałków szkła lub płytek ceramicznych. Aby móc najdokładniej odwzorować projekt korzystano bardzo często z małych elementów, nawet o krawędzi 0,9 mm. Mozaiki ozdobne miały kolorystykę czarno białą z maleńkimi obszarami czerwonymi. Elementy są przyklejone do podłoża przez rozmieszczenie na świeżej zaprawie cementowej. Mozaika to technika stosowana w malarstwie ściennym, która polega na układaniu na odpowiednio przygotowanym podłożu ornamentów z maleńkich kawałków szkła. Najwięcej zachowanych mozaiek ostało się we Włoszech. Do współczesnych czasów wytrwały mozaiki artystyczne w, będące wzorem zastosowania tej techniki. W Grecji największy rozkwit mozaik, s... zobacz szczegóły wpisu »

Portrety ze zdjęć

Portrety ze zdjęć »

Artystyczny portret na prezent jest ciekawym i unikalnym podarunkiem. Na stronie portretydzieci.pl zamówią i pooglądają Państwo galerię portretów przedstawiających dzieci w różnym wieku, rysowane i malowane różnymi technikami plastycznymi. Prace te zostały wykonane na indywidualne zamówienie, zatem każda z nich jest całkiem inna i nieszablonowa, co obecnie jest niezwykłą rzadkością. Prace to rysunki ołówkiem, sepią i sangwiną, węglem i białą kredą, pastelami oraz malarstwo olejne. Różny format, kadr i styl. Na witrynie poczytać można również teksty dotyczące historii portretu dziecięcego, teksty o kształtowaniu się wizerunku dziecka w sztuce i inne ciekawostki. Zapraszam na stronę.... zobacz szczegóły wpisu »

Malarstwo - nowa strona:

Podaj adres: