Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Księgarnia katolicka - Jeremiasz.pl

Księgarnia katolicka - Jeremiasz.pl PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Interesujesz się rynkiem książki katolickiej? Lubisz książki religijne? Księgarnia katolicka Jeremiasz.pl zabierze cię do świata lektur duchowych, pokaże nowy wymiar literatury. W naszej ofercie znajdziesz wszystko dla duchownych i świeckich, dla osób starszych, młodzieży i dzieci.Jeremiasz.pl to księgarnia religijna z długim stażem na rynku. Tysiące pozycji, ponad dwadzieścia kategorii. Zapraszamy do zakupów

Oceń ten wpis

Ocena: 3.3/10 (39 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

w$p1erajmy hosp1cja

w$p1erajmy hosp1cja »

Stronę poświęciliśmy akcji w$p1erajmy hosp1cja, która pomimo konkursowego charakteru stanie się źródłem informacji o hospicjach. Pomoże również znaleźć sposób na pomoc dla stowarzyszeń prowadzących hospicja. Staramy się szerzyć akcję przekazywania 1% dla jednostek non profit. Przecież tak niewiele trzeba włożyć środków i wysiłku aby wesprzeć dany podmiot. Zachęcamy do korzystania z formy pomocy jaką jest również wolontariat. Coraz bardziej popularny ostatnio rodzaj wpierania hospicjów i nie tylko. ... zobacz szczegóły wpisu »

Jezus Chrystus Pan i Zbawiciel

Jezus Chrystus Pan i Zbawicie »

Jezus Chrystus, Nasz Pan i Zbawiciel. Strona, na której znajdziesz wspaniałe modlitwy - nowenny, litanie i nie tylko, które pozwolą Ci oddać chwałę Bogu, prosić za wstawiennictwem świętych o wiele koniecznych łask dla ciebie i twojej rodziny, najbliższych. Powinieneś być Bogu wdzięczny każdego dnia za to co ci daje, za opiekę anioła stróża twojego oraz wszystkich świętych, aniołów i Archaniołów, którzy dzielnie i wiernie służą Bogu w Trójcy Jedynemu Prawdziwemu. W XXI wieku ludzie zapominają często gęsto o modlitwie, są zaganiani, nie potrafią się odnaleźć w tym gąszczu informacji i niepotrzebnie też czasami oszukują sami siebie, że nie mają czasu,a prawda jest taka, że ktoś chce to ten czas znajdzie. Wiadomo, mnóstwo osób wedle powiedzenia jak 'trwoga do do Boga' podch... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna firma pogrzebowa Gubin

Profesjonalna firma pogrzebow »

Chwile po śmierci bliskiej osoby są naprawdę bardzo trudne. Nienagannie wiemy jak wiele siły, nagle powinno się w sobie znaleźć tak aby udźwignąć ten brzemię oraz w tym samym czasie wziąć się na tyle w garść żeby zorganizować pogrzeb i stypę. Nie jest to nigdy łatwe zadanie, a w szczególności gdy chodzi o kogoś z kim spędziliśmy pół życia. Na pierwszy rzut idzie wybór cmentarza. Jest to głównie ważne ponieważ właśnie to miejsce będziesz odwiedzać przy każdej okazji. Cmentarz municypalny w Gubinie to malownicze oraz zadbane miejsce, które wyróżnia spośród innych cmentarzy. Mało tego, o ile nie czujesz się na siłach a także organizacja pogrzebu Cię przytłacza, możesz skorzystać z usług zakładu pogrzebowego (dane znajdziesz na stronie internetowej cmentarza w Gubinie). Org... zobacz szczegóły wpisu »