Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Galerie

Galeria obrazów, obrazy olejne, portrety - Maestro Art Design Łódź

Galeria obrazów, obrazy olejn »

Szanowni Klienci !Serdecznie zapraszamy do naszej internetowej galerii sztuki. W naszej ofercie znajdą państwo obrazy olejne, akwarele, pastele, grafiki. Posiadane przez nas obrazy olejne to zarówno klasyczne tematy takie jak martwa natura, kwiaty, ale i także abstrakcje. Wykonujemy też obrazy olejne na zamównie. Realizujemy również profesjonalne portrety na zamówienie, zarówno portrety olejne jak i portrety pastelowe. Wykonujemy portrety ślubne i portrety stylizowane. Wykonujemy oprawę obrazów zarówno obrazów olejnych jak i grafik czy pasteli. Świadczymy także szeroki wachlarz usług związanych z naszą branżą, a mianowicie: • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej ramy, kolorystyki i rodzaju passe-partout. Oprawiamy każdą rzecz od obrazów olejnych poprze... zobacz szczegóły wpisu »

Okucia Meblowe, Okuwanie mebli, Zawiasy, Żyrandole, kute

Okucia Meblowe, Okuwanie mebl »

Jednymi z najistotniejszych sprzętów wyposażenia naszych mieszkań są meble, mające różnorakie zastosowania.Stoły, krzesła, szafy, komody, biurka i pułki to nieodzowna część wystroju pomieszczeń. Zdecydowana większość tych sprzętów, posiada swego rodzaju zdobienia, mające aspekt upiększający.Ozdoby zawarte na powierzchni stolarskich produktów to tak zwane okucia meblowe. Produkty oferowane przez dzisiejszy rynek są efektem masowej produkcji, nie zawsze dopasowanej do potrzeb klienteli. Przykładowe zawiasy wykonane z aluminiowych odlewów, szybko się niszczą co niesie za sobą skutki w postaci kosztownych napraw. Osobiście zajmuję się METALOPLASTYKĄ zdobniczą i wiele moich prac dotyczyło okuwania mebli, polegającego na wytworzeniu okuć idealnie komponujących się z dębowym, ... zobacz szczegóły wpisu »

Galerie - nowa strona:

Podaj adres: