Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Antyki galeria Markiz

Antyki galeria Markiz PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Galeria antyki przedstawia w magicznym świecie antyków między innymi śliczne stylowe antyczne meble, malarstwo, a także przedmioty dekoracyjne dla kolekcjonerów i pasjonatów. Wortal antyki zajmuje się sprzedażą, skupem i renowacją dzieł sztuki. Posiada także sprzedaż komisową wyżej wymienionych antyków. Współpracuje z zawodowymi konserwatorami sztuki. Specjalną ofertą jest specjalizacja w wycenianiu antyków, a także znajdowanie na zamówienie klasycznych przedmiotów renomowanych mistrzów jak Rosenthal, Biedermeier w stylu barokowym i klasycznym. W magicznym świecie, dla którego ważna jest oryginalność i stylowa jakość skupiamy się na wyselekcjonowanej sprzedaży pojedynczych egzemplarzy a nie na masowym handlu antykami. Dlatego liczba mebli, obrazów, porcelany, szkła i sreber nie jest bardzo duża, ale za to bardzo wyjątkowa, są to tak zwane przedmioty z duszą.

Oceń ten wpis

Ocena: 3.3/10 (36 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Antykwariat Synopsis

Antykwariat Synopsis »

antykwariat o nazwie Synopsis zaprasza do swojej nowej siedziby w Szczecinie. Nasz sklep znajduje się na ulicy Felczaka 8b/33. Zajmujemy się handlem starymi monetami, książkami, niewielkimi antykami oraz wieloma okazami kolekcjonerskimi z najróżniejszych dziedzin. Szczególnie mocno zapraszamy znawców numizmatyki oraz miłośników niebanalnych tytułów książkowych. Każdy kolekcjoner znajdzie z pewnością coś dla siebie w naszej powiększającej się kolekcji.... zobacz szczegóły wpisu »

Legendy krakowskie - legenda o hejnale mariackim, legenda o lajkoniku

Legendy krakowskie - legenda »

Polskie legendy to ważna część kultury z którą mamy do czynienia już od dzieciństwa. Wiele naszych legend zostało zapomnianych. Portal PolskaTradycja ma na celu opublikowanie jak największej liczby legend Polskich. Tym samym chcemy przypomnieć o naszych ojcach. Większość Polaków, wie o kilku ogólnie znanych legendach. Bazyliszek i Smok Wawelski, to ogólnie znane nam bestie z legend. Nie wiele osób słyszało o królu węży – Złoczeniu albo Pająku z Pajęczna. Również Syrenka Warszawska oraz Janosik są ogólnie znanymi Polakom postaciami legend. Lecz nie wielu słyszało o odważnym chłopcu z Pajęczna czy Królu Sielaw. Kochajmy polskie legendy i czytajmy je dzieciom, aby przetrwały następne pokolenia. ... zobacz szczegóły wpisu »

Antyki starocie

Antyki starocie »

Niegdyś nowatorskie pod każdym względem, powód dumy i radości swoich właścicieli, dziś często zapomniane, naznaczone upływem czasu, niechciane i niemodne. Ale czy na pewno? Fascynacja starymi przedmiotami codziennego użytku, takimi jak meble, zabawki, zastawa stołowa, biżuteria, przedmioty dekoracyjne nie jest w zasadzie niczym nowym. Choć myśląc o antykach wyobrażamy sobie raczej łoże z baldachimem, czy rokokowy sekretarzyk, rosnąca ostatnimi laty popularność elementów wystroju wnętrz z epoki PRL ma korzenie w tej samej fascynacji pięknem rzeczy niegdyś powszednich. Antyki i starocie dotykają nostalgicznej części naszej natury i urzekają pięknem zyskując poczesne miejsce w wielu domach. Dzierżoniowski antykwariat FajneBoStare zaprasza wszystkich miłośników stylu vintag... zobacz szczegóły wpisu »