Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Komputer Internet

Komputer Internet - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Projektowanie stron w Opolu

Projektowanie stron w Opolu »

Oferuję wykonanie profesjonalnej strony internetowej opartej o skrypt Wordpress. Jestem z Opola i swoje usługi kieruję przede wszystkim do mieszkańców Opola i całego województwa opolskiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebym wykonał stronę dla klienta z dowolnego innego miejsca w Polsce, a nawet w Europie. W dzisiejszych czasach wszystko możemy uzgodnić za pośrednictwem poczty i telefonu. Staram się, aby wykonywane przeze mnie strony internetowe wyglądały ładnie, schludnie i działały szybko. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej - znajdziecie tam Państwo kilka przykładów wykonanych już stron. Swoje strony projektuję w maksymalnie 10 dni od momentu dostarczenia wszystkich treści na stronę. Tworzę strony wizytówki, sklepy internetowe, blogi, fora, a n... zobacz szczegóły wpisu »

CENOBUD portal budowlany

CENOBUD portal budowlany »

Portal budowlany jest fachowym źródłem nowości na temat przeróżnego pojęcia jakim jest budowa. Celem jest umieszczanie informacji o przedsiębiorstwach zajmujących się budową domów jak i usługach związanych z ich wykończeniem. Zamierzamy aby na portalu ukazywały się oferty firm z branży budowlanej. Będzie tam można zweryfikować opinie na temat poziomu wykonanych usług, a także to co interesuje przeciętnego człowieka: cenę za daną usługę. Nowości na rynku o materiałach i produktach stosowanych w budownictwie. Metody techniczne ukazane przez ekspertów, które sprawią, że wasze domy będą miejscem gdzie komfort i nowoczesność pozwolą na przyjemne spędzanie czasu. ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia cmm

Szkolenia cmm »

Wrocławska firma PSP CMM skupia doświadczonych polskich fachowców od metrologii współrzędnościowej. W ofercie firmy jest w szczególności programowanie CMM, pomiary a także szkolenia zarówno z CMM, jak a także z dziedziny jaką jest metrologia. Firma pozytywnie wyróżnia się na tle swojej konkurencji na skutek na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Proponuje zarówno pasję, doświadczenie, jak i pełne zaangażowanie, dzięki czemu zawsze spełnia wszelkie wymagania. Z propozycji PSP CMM korzystają klienci z branży automotive, RTV i również AGD, i również aerospace. Wszyscy wystawiają firmie jak najlepsze recenzje i z chęcią polecają ją dalej. Atrakcyjne ceny za wszystkie świadczone usługi gwarantują, że korzystanie z pomocy PSP CMM zawsze jest dobrą decyzją. To trafny ... zobacz szczegóły wpisu »

Komputer Internet - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: