Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Tłoczenie płyt cd i dvd. Nadruki na płytach.

Tłoczenie płyt cd i dvd. Nadruki na płytach. PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Zajmujemy się produkcją płyt dvd i cd. Wykonujemy wszelkie operacje związane z przygotowaniem do produkcji nośników dvd i cd i opakowań do nich. Gwarantujemy pomoc przy wykonaniu wszelkich projektów nadruków na nośniki jak i projektów opakowań do płyt. Tłoczymy płyty dvd5 i cd, kopiujemy płyty dvdr i cdr. Konfekcjonujemy, foliujemy gotowe wyroby. Realizujemy także niskie ilości płyt dvd i cd. Reklama firmy czy wydawnictwa muzycznego na nośnikach dvd i cd jest obecnie najtańszą z możliwych reklam firm lub zespołów. Zapewniamy pomoc także przy doborze ilości i rodzaju nośników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.sylmat.pl.

Oceń ten wpis

Ocena: 3.1/10 (38 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne »

Concordia Design - centrum designu i kreatywności dla biznesu. Nowoczesne szkolenia dla biznesu, eventy, konferencje (sale konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych), warsztaty dla dzieci w Poznaniu. Usługi konsultingowe obejmujące usługi dla biznesu. Sprawdź nas i zobacz więcej na stronie. Prowadzenie działalności edukacyjnej - innowacja i kreatywność, rozwój osobisty, tworzenie strategii, nowoczesne metody marketingowe. Concordia Print - tzw. stara drukarnia oferuje drukowanie - druk cyfrowy, wielkoformatowy, fotorealistyczny oraz druk fotografii w wielkim formacie. Zapraszamy - szkolenia dla biznesu Poznań.... zobacz szczegóły wpisu »

Reklama świetlna? Wpadnij do Plast Media

Reklama świetlna? Wpadnij do »

Dostarczamy Wam usługi na najwyższym poziomie aby zrealizować Państwa i swoje cele. Dzięki doświadczeniom wyniesionym z kilku ostatnich lat pracy, zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny, elastyczność, szybką i fachową obsługę od projektu do wykonania oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jako producent reklam, żadna reklama podświetlana nie skrywa przed nami tajemnic, reklama świetlna to nasza specjalizacja! W nasza oferta to: litery przestrzenne, kaseton z dibondu, litery przestrzenne. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pochwalić się wykonaniemkilkuset dobrych projektów zrealizowanych dla największych marek. Firma Plastmedia to młodość a zarazem dojrzałość. Od 1996 roku mamy kontakt z bardzo zróżnicowanym Klientem, począwszy od małych sklepów, drobnych przedsiębio... zobacz szczegóły wpisu »

Drukarnia Opole

Drukarnia Opole »

Nasza drukarnia jest jedną z największych a oprócz tego z tej przyczyny w większości wypadków wybieranych w regionie Opola. Oferujemy niezwykle innowacyjny a także fachowy druk liczbowy a oprócz tego druk offsetowy, a oprócz tego specjalistyczne usługi introligatorskie jak obwoluta dokumentów, laminowanie dokumentów, bindowanie dokumentów itd. Wszystkie realizowane usługi są wykonywane z niebywale ogromną dokładnością za pomocą nowoczesnego zaplecza technicznego, które cały czas jest rozbudowywane. Przekłada się to nie tylko na wysoką jakość końcowych wyrobów, ale także na bez ustanku rosnące grono zadowolonych klientów. Na oferowane przez nas wyroby przypadają w szczególności foldery reklamowe, gazetki, książki, broszury, plakaty, papiery firmowe, wizytówki, akcydensy,... zobacz szczegóły wpisu »