Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

PHU BIUROTECHNIKA SA naprawa regałów przesuwanych

PHU BIUROTECHNIKA SA naprawa regałów przesuwanych PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BIUROTECHNIKA, z siedzibą w Warszawie istnieje na rynku od przeszło pięćdziesięciu lat realizując kompleksowe usługi z zasięgu wyposażania biura we wszystkie produkty oraz materiały stanowiące jego asortyment. Zakres naszej działalności obejmuje sprzedaż artykułów biurowych takich jak papier i galanteria papiernicza ( min. koperty, etykiety samoprzylepne, zeszyty, kalendarze), przybory biurowe (zszywacze, dziurkacze, nożyczki, nożyczki, kleje, spinacze) jak i artykuły piśmienne i korekcyjne, a także towary jakie służą do archiwizacji dokumentów. Dodatkowo w naszej ofercie mieszczą się regały przesuwane a także regały magazynowe obrotowe. Warto wspomnieć, że zajmujemy się wszechstronną obsługą serwisową. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów sprzedaży umieszczonych w wielu miastach Polski jak i na naszą stronę internetową:

Oceń ten wpis

Ocena: 2.5/10 (30 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Georg Utz wózek transportowy

Georg Utz wózek transportowy »

Nazywamy się Utz Group i specjalizujemy się w wytwarzaniu pojemników z tworzyw sztucznych. Oferujemy bogaty wachlarz akcesoriów plastikowych służących do przechowywania i przewozu, począwszy od palet plastikowych, poprzez skrzynie i skrzynio-palety, po najróżniejsze pojemniki obrotowe, składane i zamykane. Nasza firma to globalny koncern, posiadający wytwórnie między innymi w Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce. Wieloletnie doświadczenie i rozległe kontakty sprawiają, że nasza oferta nie ma sobie równych! Więcej danych na nasz temat odnajdą państwo na stronie internetowej... zobacz szczegóły wpisu »

Cena maszyny do szycia - sprawdź

Cena maszyny do szycia - spra »

Znana a także ceniona przedsiębiorstwo Bernina wytwarza urządzenia do szycia, maszyny mechaniczne, komputerowe, czy np. maszyny do pikowania. Wszystkie projekty wytwarzają doświadczeni specjaliści, inżynierowie, którzy znają swój rzemiosło jak niewiele kto. Artykuły Berniny to wytrzymałe, trwałe, ale a także naturalnie nowoczesne zestawy robiące furorę w pewnym sensie na całym świecie. Każda urządzenie do szycia jest stricte sprawdzana pod kątem idealnej precyzji, użyteczności i wytrzymałości. W sklepie on line tej szwajcarskiej firmy można kupić dodatkowe, potrzebne do szycia, przydatne akcesoria do maszyn, hafciarek, czy overloków. Właściciele firmy swoją pracę traktują jako pasję co widoczne jest na hali produkcyjnej, w sektorach biurowych i istotnie w jakości gotowy... zobacz szczegóły wpisu »

Węże gumowe

Węże gumowe »

Wytwórca WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to zakład którego początki datują się już od 1908 roku. Jesteśmy jednym z podstawowych wytwórców węży i wyrobów gumowych w tej dziedzinie. Dajemy gwarancję węże wysokiej jakości. W ofercie firmy występuje ponad 50 różnego rodzaju węży. Węże gumowe Fagumit użytkuje się w różnego rodzaju przemyśle np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Wytwarzamy ponadto węże specjalnego przeznaczenia. Realizujemy wymogi polskich i europejskich norm, również posiadamy wszelkie konieczne certyfikaty i uprawnienia, co jest gwarantem produktów najwyższej klasy. Jesteśmy wypróbowanym partnerem handlowym. Oprócz niepodważalnej pozycji na krajowym rynku usiłujemy osiągnąć pochlebną opinię, wysoko notowaneg... zobacz szczegóły wpisu »