Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

FORMY ROZDMUCHOWE HDPE PRODUCENT FORM ROZDMUCHOWYCH

FORMY ROZDMUCHOWE HDPE PRODUCENT FORM ROZDMUCHOWYCH PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

FORMY ROZDMUCHOWE HDPE PRODUCENT FORM ROZDMUCHOWYCH

BLASFORM - PRODUCENT FORM ROZDMUCHOWYCH I OPRZYRZĄDOWANIA
04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
tel: +48 22 382 16 60 mob: +48 516 600 101 mob: 515 33 00 33
e-mail: info@blasform.eu

DORADZTWO | PROJEKT | WYKONAWSTWO | WDROŻENIE U KLIENTA

Szukasz sprawdzonej i niezawodnej narzędziowni, która wykona dla twojej firmy najwyższej jakości formy rozdmuchowe? Jeśli tak to bardzo dobrze trafiłeś. Wykwalifikowani pracownicy, precyzyjne maszyny narzędziowe, dedykowane oprogrramowanie komputerowe CAD/CAM/CAE oraz duże moce przerobowe to gwarancja powodzenia każdego wykonanego przez nas zamówienia.

Jesteśmy zakładem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się przede wszystkim w wytwarzaniu form rozdmuchowych i oprzyrządowania do wytłaczania butelek i pojemników w technologii rozdmuchu. Projektujemy design butelek, pojemników i opakowań o różnym kształcie, teksturze i zdobieniach. Wykonujemy formy rozdmuchowe najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta.

Nasza szczegółowa oferta to:

projektowanie designu opakowań (butelki kanistry, pojemniki)
projektowanie konstrukcji form rozdmuchowych z dostosowaniem do maszyny klienta
Wykonawstwo form rozdmuchowych HDPE PP PET-G
wdrożenie u klienta

Oferujemy:
formy rozdmuchowe HDPE, PP, PET-G
Formy dla pojemników o zmiennej pojemności i konfiguracji
trzpienie rozdmuchowe
chwytaki
kopułki technologiczne
zbijaki
noże odcinające
dysze ekstrudera
trzpienie chłodzące


BLASFORM - PRODUCENT FORM ROZDMUCHOWYCH I OPRZYRZĄDOWANIA
04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
tel: +48 22 382 16 60 mob: +48 516 600 101
e-mail: info@blasform.eu


Czekamy na Państwa kontakt: info@blasform.eu
zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: blasform.eu

Oceń ten wpis

Ocena: 4.7/10 (6 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

WybierzProjekt.pl

WybierzProjekt.pl »

Projekty domów naszej firmy wyróżniają się dokładnością oraz niepowtarzalnym urokiem dla tego właśnie od wielu lat jesteśmy jedną z najlepszych a także najbardziej cenionych pracowni architektonicznych w naszym kraju.Polecamy modne projekty domów takie jak na przykład projekt domu Z98 nowoczesny i ekonomiczny dom a także wiele innych projektów domów jednorodzinnych, nowoczesnych, parterowych a także piętrowe domy energooszczędne... zobacz szczegóły wpisu »

Sprawdź

Sprawdź »

Nero Wrocław - dystrybutor oferuje wysokiej jakości systemy osłonowe, parapety, rolety elewacyjne, okna pcv i okna drewniane, rolety, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne oraz drzwi antywłamaniowe. W ofercie też montaż okien. Roletki, żaluzje, moskitiery, markizy. Dolny śląsk - tanie okna Pcw, drzwi antywłamaniowe, wewnętrzne i zewnętrzne. Firma działa Od lat W branży stolarki okiennej. Kliknij w linki zobacz więcej - serdecznie zapraszamy dalej.... zobacz szczegóły wpisu »

Izolacja rurociągów grzewczych

Izolacja rurociągów grzewczyc »

Izolacja rurociągów grzewczych oraz izolacja pianką poliuretanową to taki rodzaj usług, które należałoby zlecać najlepszym fachowcom w branży. Budownictwo to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się dziedzin, w której stosuje się nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Dotyczy to także usług około-budowlanych, takich jak hydroizolacja, izolacja zimnochronna, izolacja akustyczna, czy izolacja kanałów wentylacyjnych. Przedsiębiorca z województwa śląskiego, firma Thermal-Tech to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie izolacji, jak również prefabrykacji metalowych osłon izolacji i konserwacji antykorozyjnych. Wśród usług, jakie oferuje Thermal-Tech można znaleźć takie, jak: izolacja przeciwogniowa, izolacja zimnochronna, izolacja pianką poliuretanową, izolac... zobacz szczegóły wpisu »