Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Firma sprzątająca

Firma sprzątająca z zębem

Firma sprzątająca z zębem »

Jeśli nie masz aktualnie czasu na sprzątanie po całym dniu spędzonym w pracy, sprawdź jak duże masz apartament, budynek wolnostojący azali posiadłość azali jest to 100, 1500, azali 200 i więcej metrów kwadratowych. To będzie czynnikiem decydującym o sumie, w jakiej zawierać będą się nasze usługi, a są nimi między innymi sprzątanie mieszkań. Kenajs firma sprzątająca mająca swoją siedzibę w Mysłowicach podchodzi do wykonania swoich usług z prawdziwym zaangażowaniem.... zobacz szczegóły wpisu »

EKO-LOGIS: 514-006-006 - wywóz śmieci Wrocław, kontenery na odpady, kontenery na gruz.

EKO-LOGIS: 514-006-006 - wywó »

4. Firma EKO-LOGIS założona w 2008 roku, to jednak z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm zajmujących się utylizacją odpadów na terenie Dolnego Śląska. Oferujemy Państwu kontenery na wszelkiego rodzaju odpady. W tym: kontenery na gruz, kontenery na śmieci, kontenery na odpady, kontenery na nieczystości, kontenery na odpady przemysłowe i inne. Dysponujemy pojemnikami o pojemności 3,5m3 poprzez 5,5m3 aż to 7m3. Na odpady lekkie o dużych gabarytach: gałęzie, liście, styropian, wełna, folia oferujemy kontenery o pojemności 36m3. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 514-006-006 oraz emailem: info@eko-logis.com.pl. Zamówienia można też składać przez nasz formularz zamówienia znajdujący się na stronie internetowej. Konte... zobacz szczegóły wpisu »

Sweet Home Service Sprzątanie mieszkań warszawa

Sweet Home Service Sprzątanie »

Sweet Home Service to przedsiębiorstwo, jaka zajmuje się opieką nad dziećmi i seniorami. Realizujemy także prace porządkowe w domach. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Pomagamy rodzinom w realizacji funkcji opiekuńczo-wychowawczych. Wspomagamy działania życia codziennego, przyczyniając się do rozwoju Państwa Dzieci. Personel realizujący takie zadania ma wymagane przygotowanie i doświadczenie pedagogiczne. Ze swojej strony gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, profesjonalne doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej. ... zobacz szczegóły wpisu »

Szybki i sprawny odbiór odpadów niebezpiecznych

Szybki i sprawny odbiór odpad »

Jesteśmy firmą parającą się odbiorem odpadów komunalnych i odpadów niebezpiecznych. Z naszej oferty skorzystały już znane firmy, m.in. IKEA a oprócz tego obwód sklepów „Biedronka”. Działamy na obszarze środkowej Polski a oprócz tego świadczymy nasze usługi przeszło 10 tys. klientów. Głównym priorytetem firmy jest zadowolenie oraz uznanie osób korzystających z naszych usług, z tej przyczyny to co robimy, zawsze wykonujemy szybko, sprawnie i również bez niepotrzebnych problemów, czy nieporozumień. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, którzy regularnie przechodzą szkolenia, mające na celu podwyższyć ich kompetencje, co pozytywnie wpływa na działanie i organizację firmy. O ile zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do skontaktowa... zobacz szczegóły wpisu »

profesjonalny wywóz śmieci rumia

profesjonalny wywóz śmieci ru »

Masz problem z odpadami po remoncie? Chcesz odkryć sposób na ich usunięcie? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy - proponujemy profesjonalny wywóz śmieci! Wywóz odbywa się w kontenerach albo workach gatunku big bag. Ładowności wynoszą 1, 2, lub 15 ton. O ile chodzi o kontenery, to przed ponownym użyciem są precyzyjnie oczyszczone i odkażone. Gwarantujemy profesjonalne usługi a oprócz tego nie pozwalamy sobie na błędy. Przyjęcie śmieci odbywa się terminowo - w ustalonym Klientem czasie. Fachowa kadra praconików a oprócz tego wysokiej klasy usługi pozwalają nam zagwarantować zadowolenie Klienta - a propos ono jest dla nas najważniejsze. Zadbaj o środowisko i również skorzystaj z naszych usług. Więcej informacji uzyskacie na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia... zobacz szczegóły wpisu »

Toczenie CNC

Toczenie CNC »

Toczenie cnc to jedna z form obróbki metali. Nasza narzędziownia Wrochmet ma ponad 10-tentnie doświadczenie w usługach cnc. Świadczymy usługi toczenia i frezowania, korzystając z nowoczesnych maszyn obróbczych sterowanych numerycznie. Jesteśmy jednym z liderów wielkopolskiego rynku obróbki metali. Jeżeli wiec zależy Tobie na współpracy z rzetelną firmą, która posiada doświadczony i wykwalifikowany personel, to zapraszamy do narzędziowni Wrochmnet. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę współpracy. Zapraszamy!... zobacz szczegóły wpisu »

Firma sprzątająca - nowa strona:

Podaj adres: