Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kurs i nauka szybkiego czytania - rozwój umysłu, inteligencja

Kurs i nauka szybkiego czytania - rozwój umysłu, inteligencja PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Najlepszą metodą zapobieżenia kłopotom z czytaniem jest kurs i nauka szybkiego czytania.
Co zrobić, kiedy mamy problemy z czytaniem efektywnym? Efektywnym tzn. sprawnym i równocześnie niosącym możliwość trwałego uzyskiwania wiadomości. Otóż najlepiej chyba sprawdzi się tu kurs i nauka szybkiego czytania. W sieci nie brak ogłoszeń pod hasłem nauka i kurs szybkiego czytania. Jednak tylko taki kurs będzie dla nas dobry, który będzie można dostosować do osobistych potrzeb, i który umożliwi pełne poszerzenie naszych zdolności. Kurs i nauka szybkiego czytania z Akademią Umysłu to połączenie wspaniałej zabawy z rozwijaniem naszych zdolności.

Rozwój umysłu zapewnia młodym ludziom doskonały start w dorosłe życie.
By odnosić sukcesy w życiu dorosłym młody człowiek musi od najwcześniejszych lat zadbać o rozwój intelektualny. Bez dobrego przygotowania nie można wspinać się na szczyty, nurzać w głębinach wód, nie można też żyć pełnią życia. Do tej pełni konieczne jest człowiekowi odpowiednie zaplecze fizyczne i intelektualne. Natura wyposażyła ich w najpotrzebniejsze minimum, dalej muszą sobie poradzić sami. Rozwój umysłu gwarantuje możliwość osiągnięcia wyżyn intelektualnych, nowe odkrycia czy zdobycze techniczne. Wspieraj rozwój umysłu swojego dziecka z Akademią Umysłu.

Dla wielu ludzi za jedną z najistotniejszych właściwości charakteru dziecka uważana jest inteligencja. Na prezentowanej stronie dostajesz możliwość natychmiastowego pobrania serii rozwijających i zaadresowanych dla uczniów edukacyjnych gier komputerowych, jakie łatwo budują cechy jak przykładowo inteligencja. Sama witryna prezentuje się niezwykle interesująco – jest barwna z idealną grafiką i wyglądem. Dodatkowo przydatne teksty i informacje na portalu dokładnie i kompetentnie omawiają korzystanie z programu, dla którego inteligencja odgrywa ogromną rolę.

Zobacz też: Jak ćwiczyć umysł? Akademia Umysłu Junior - program dla dzieci

Oceń ten wpis

Ocena: 4.5/10 (23 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

dyskonto proste

dyskonto proste »

Serwis prezentuje zagadnienia z zakresu matematyki finansowej. Przydatne zarówno dla studenta, jak i ucznia liceum ogólnokształcącego. Zagadnienia omawiane są na podstawie praktycznych przykładów wraz z dokładnymi rozwiązaniami. Tak by każdy mógł wszystko bezproblemowo i szybko zrozumieć. Dyskontowanie, kontrakty futures i forward, wycena akcji i opcji - zagadnienia te od dziś nie muszą być trudne.... zobacz szczegóły wpisu »

Media Nauka - Portal Edukacyjny

Media Nauka - Portal Edukacyj »

Portal edukacyjny Media Nauka jest to bardzo dobry wybór materiałów, przygotowywanych starannie z myślą o uczniach i nauczycielach. Wszystkie materiały dotyczą głównie przedmiotów ścisłych takich jak: matematyka, fizyka, biologia, gdzie znajdziesz atlasy ssaków, ptaków, owadów, płazów i gadów, język polski, informatyka oraz inne dziedziny nauki. Serwis zawiera artykuły z przykładami rozwiązań zadań o różnym poziomie trudności, lekcje zakończone testami, rozwiązania zadań z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej, symulacje i aplikacje edukacyjne, kalkulator jednostek fizycznych, programy pisane specjalnie dla tablic interakcyjnych, atlas zwierząt, lektury szkolne on-line i w pdf, krótkie filmiki edukacyjne oraz mnóstwo dobrze dobranej grafiki. Całą zawartość po... zobacz szczegóły wpisu »

Egzaminy-online - Strona główna

Egzaminy-online - Strona głów »

Na stronie możesz znaleźć wiele testów i egzaminów, ale w odróżnieniu od innych stron wyniki z zadań zamkniętych możesz poznać po chwili - wypełniając test na stronie. Na stronie znajdziesz do rozwiązania online: egzaminy maturalne, testy gimnazjalne, testy po 6 klasie szkoły podstawowej, certyfikaty językowe i wiele innych.... zobacz szczegóły wpisu »