Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Szkolenia adr dla kierowców

Szkolenia adr dla kierowców »

Kursy podstawowe i specjalistyczne ADR to doskonały sposób na to, aby wyjść przed szereg i zdobyć pożądane na rynku pracy uprawnienia. Jeśli jesteś zawodowym kierowcą lub dopiero przymierzasz się do pracy w transporcie drogowym, nasze szkolenia są strzałem w dziesiątkę! Wybierz interesującą Cię opcję kursu, dołącz do małej, około 10-osobowej grupy i nabywaj nowe umiejętności. Swoją wiedzą będziesz mógł pochwalić się podczas egzaminu końcowego, po którym zdobędziesz wymarzone uprawnienia. Zapisz się na kurs już teraz! ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »

Angielski Łomianki w Smart Learning to formuła prowadzenia zajęć angielskiego w taki sposób, aby uczeń mógł opanować język dwutorowo, tj. korzystając z lekcji z lektorem w szkole oraz powtarzając materiał szkoleniowy w domu na platformie. Zajęcia językowe realizowane w szkole prowadzone są w grupach do czterech lub pięciu osób, w zależności od profilu kursu. Dla osób, które preferują naukę indywidualną oferujemy zajęcia indywidualne. Zajęcia indywidualne wskazane są dla osób, które podchodzą do egzaminu lub mają nietypową prezentację lub wyjazd służbowy. Angielski online daje możliwości nauki języka angielskiego przez internet bez uszczerbku na jakości nauczania. Poznaj możliwości technologiczne i przekonaj się jak łatwo możesz nauczyć się języka bez wychodzenia zza biu... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia dla nauczycieli angielskiego

Szkolenia dla nauczycieli ang »

Nie jesteś usatysfakcjonowany ze swojej pracy a oprócz tego chcesz coś odmienić w swoim życiu? Szukasz pomysłu, który sprawi, że będziesz z większym natężeniem atrakcyjny na rynku pracy i pracodawcy będą chcieli zatrudnić tylko Ciebie? A może po prostu potrzebujesz jakiejś odmiany w swoim życiu i entuzjastycznie będziesz uczęszczać na kursy, które są zgodne z Twoimi zainteresowaniami. O ile chcesz cokolwiek zmienić w swoim życiu, to skorzystaj już obecnie z naszej propozycji. U nas znajdziesz najróżniejsze szkolenia, które pozwolą Tobie zyskać nowe umiejętności. Dzięki temu będziesz mieć alternatywę na znalezienie pracy, która w rzeczywistości sprawia Tobie przyjemność. Nie bój się zmian! Każde warsztaty a oprócz tego warsztaty to nowe doświadczenie, które pozwoli Tobie... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: