Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Język niemiecki Łódź

Język niemiecki Łódź »

Szkoła Językowa Perfekt OK prowadzi kursy z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży a także dorosłych w Łodzi. Na dodatek lektorzy dzielą się swoją wiedzą prowadząc inne kursy, m. in. z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego a także proponują naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego czy też chińskiego. W budynku naszej szkoły językowej znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w przybory audio-video a oprócz tego bezprzewodowy dostęp do Internetu. Szeroka oferta nauki a oprócz tego możliwość kontynuowania nauki na kolejnych poziomach zaawansowania sprawia że z roku na rok wzrasta lista naszych ukontentowanych słuchaczy. Znajdź warsztaty dla siebie a oprócz tego dołącz do grona osób, które w naszej s... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs PythON: Academy

Kurs PythON: Academy »

"Kompleksowy kurs online Pythona stworzonego przez Mikołaja Lewandowskiego - trenera oraz programistycznego eksperta z wieloletnim doświadczeniem! Kurs online Python od podstaw, gdzie nauczysz się wszystkiego i przede wszystkim zrozumiesz o co chodzi w tym całym programowaniu. Program zaprojektowaliśmy z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem, ale również o Juniorach, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę dotyczącą bardziej zaawansowanych tematów związanych z programowaniem w Pythonie. "... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs Docker Masters

Kurs Docker Masters »

"Kurs Docker Masters to rewolucyjny na skalę Polski program szkoleniowy, dzięki któremu znacząco zoptymalizujesz proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Jeżeli oczekujesz dostępu do wiedzy i wsparcia od mentora, który od kilku lat wspiera rozwój technologii współpracując bezpośrednio z Docker Inc. to nie mogłeś trafić lepiej! Program szkolenia został przygotowany z myślą o Mid i Senior Developerach, którzy chcą w sprawny sposób wykorzystywać Dockera w swojej codziennej pracy. Szkolenie zostało podzielone na bardzo obszerną, przekrojową część główną oraz cztery dodatkowe ścieżki tematyczne dla Frontendowca, Backendowca, DevOpsa oraz inżyniera QA. Kurs Docker Masters jest całkowicie online, znaczy to że możesz uczyć się kiedy chcesz. Łukasz Lach również udziel... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: