Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Angielski Toruń

Angielski Toruń »

Kurs w szkole językowej ma sporą przewagę nad zwyczajnymi możliwościami nauczania w zwyczajnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są elastyczni i nie powtarzają monotonnie tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zwykle mają o wiele większe możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. Dodatkowo prowadzący mają lepszy i ciągły dostęp do szkoleń, umożliwiających im poznawanie najświeższych metod nauczania w oparciu o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to następna lekcja w szkole, tylko coś nowego innego, forma spędzenia czasu, zabawy, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs sięga dalej niż program nauczania i oferuje możliwości dużo szerszego obcowania z językiem. Waż... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »

Angielski Łomianki w Smart Learning to formuła prowadzenia zajęć angielskiego w taki sposób, aby uczeń mógł opanować język dwutorowo, tj. korzystając z lekcji z lektorem w szkole oraz powtarzając materiał szkoleniowy w domu na platformie. Zajęcia językowe realizowane w szkole prowadzone są w grupach do czterech lub pięciu osób, w zależności od profilu kursu. Dla osób, które preferują naukę indywidualną oferujemy zajęcia indywidualne. Zajęcia indywidualne wskazane są dla osób, które podchodzą do egzaminu lub mają nietypową prezentację lub wyjazd służbowy. ... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online »

Oferujemy angażującą oraz praktyczną naukę języka angielskiego. Jest dla nas istotne w głównej mierze na tym, tak aby nasi podopieczni chętnie posługiwali się językiem angielskim, przesuwali własne granice a oprócz tego bezstresowo komunikowali się z każdym, na całym globie. Angielski to teraz klucz do sukcesu, w związku z tym wskazane jest go znać. Każdy słuchacz jest dla nas ważki. Dostrzegamy potrzeby, zwracamy uwagę na stopień przed kursem, cele, z którymi przychodzi do nas kursant, i na przebieg jakie robi. Prowadzimy lekcje stacjonarne, oraz w internecie. Można związać się na lekcje cały rok, a godziny zajęć dostosować do własnych potrzeb. Nasza grupa nauczycielska stawia w głównej mierze na praktyczne posługiwanie się językiem angielskim, innymi słowy na rozmowę.... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę: