Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Coaching kariery

Coaching kariery »

Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju to firma, która w swoich szeregach posiada wykwalifikowanych, dyplomowanych trenerów oraz doradców zawodowych. Pełni empatii, zrozumienia członkowie naszego zespołu mają Ci do zaoferowania ogromną wiedzę i doświadczenie. Coaching kariery to usługa, która polecana jest wszystkim tym, którzy mają wątpliwości co do obranej ścieżki kariery i miejsca, w którym pracują - zarówno do samego zawodu, jak i do współpracowników oraz szefostwa. Pierwsza wizyta jest darmowa. Umożliwia lepsze poznanie się oraz ustalenie co należałoby zmienić w Twoim życiu zawodowym. Kolejne sesje trwająca około godziny mają na celu przygotowanie Cię do rozwinięcia skrzydeł. Nasi specjaliści przeanalizują Twoje mocne i słabe strony, zrobią z Tobą burzę mózgów w celu... zobacz szczegóły wpisu »

Żłobek Bemowo

Żłobek Bemowo »

Harmonijny rozwój dziecka a oprócz tego właściwa opieka to dwie podstawowe rzeczy, na które zwracają uwagę rodzice maluchów. Decydując się na przekazanie pociechy pod opiekę żłobka bądź przedszkola rodzice szukają miejsca, w którym dziecko będzie szczęśliwe i z wielką radością będzie spędzało czas. Mało tego żłobek i przedszkole posiadają dogodną lokalizację, w szczególności Mokotów. Małe Śmieszki to miejsce, które spełnia wszystkie te kryteria. Kurs prowadzone zarówno w żłóbku, klubie jak a także w przedszkolu skupiają się na pobudzaniu w dzieciach ciekawości poznawania świata. Rozwój, który zapewnia im pobyt w Małych Śmieszkach jest na najlepszym poziomie i bazuje na sprawdzonych metodach, przede wszystkim poprzez zabawę! Rodzice oddając dziecko w to miejsce mogą mieć... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia adr dla kierowców

Szkolenia adr dla kierowców »

Kursy podstawowe i specjalistyczne ADR to doskonały sposób na to, aby wyjść przed szereg i zdobyć pożądane na rynku pracy uprawnienia. Jeśli jesteś zawodowym kierowcą lub dopiero przymierzasz się do pracy w transporcie drogowym, nasze szkolenia są strzałem w dziesiątkę! Wybierz interesującą Cię opcję kursu, dołącz do małej, około 10-osobowej grupy i nabywaj nowe umiejętności. Swoją wiedzą będziesz mógł pochwalić się podczas egzaminu końcowego, po którym zdobędziesz wymarzone uprawnienia. Zapisz się na kurs już teraz! ... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: