Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Szkolenia Łódź

Szkolenia Łódź PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Podatki pochłaniają ogromną część dochodów każdej firmy.
Wiele firm zatrudnia osobę zewnętrzną, która zajmuje się sprawami księgowymi firmy.
Uczymy co robić, aby płacić mniejszy podatek VAT oraz co robić w trudnych nierozwiązanych i spornych prawnie kwestiach.
Organizujemy również warsztaty zamknięte, które poprawiają komunikację między pracownikami, uczą kooperacji, również angażują w odbywane kursy.
Kurs szczególnie przydatny jest dla księgowych bądź osób, które samotnie prowadzą działalność gospodarczą.
Jednakże szkolenia nastawione są głównie na optymalizację podatkową z zakresu Vat.
W ramach sporządzania bilansu wyceniamy poszczególne pozycje aktywów i pasywów w świetle ustawy o rachunkowości w tym: różnice kursowe, instrumenty finansowe, rozliczenia międzyokresowe kosztów i przychodów oraz podatki VAT i kontrakty długoterminowe.
Pokazujemy na przykładach praktycznych i opierając się o ustawy jak stosować ulgi i zwolnienia z podatku VAT.
Szkolenia podatkowe prowadzone są w Łodzi.
Wcześniej należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez stronę internetową.
Kursy i szkolenia VAT organizowane są w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9.
Szkolenia podatkowe przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów podatkowych, którzy ten ciężki i zawiły język potrafią przekuć na zrozumiałą treść.
Znajdziesz tu także ciekawe informacje z zakresu prawa podatkowego uzupełniane na bieżąco.
Wszystkie te zawiłości podatkowe mamy nadzieję, że zostaną rozwiane na szkoleniu w firmie Rewolucja Umysłów.

Oceń ten wpis

Ocena: 2.6/10 (44 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Usługi księgowe Warszawa

Usługi księgowe Warszawa »

Portal informacyjny Ksiegowosc.name zaprasza na swoją stronę, na łamach której znajdziesz ciekawe porady dla księgowych. Poznaj podstawowe zadania księgowego, sprawdź jak przeprowadzić obowiązkowy układ bilansu oraz metody badania rachunku wyników. Wejdź!... zobacz szczegóły wpisu »

Trójmiasto

Trójmiasto »

Księgowa, biuro księgowe Gdynia, Kosakowo - Mirosława Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe. Zapraszamy do nas - Obsługa księgowa firm, rozliczenia pit, doradztwo podatkowe, kadry i płace. Atrakcyjne warunki i korzystna cena - skorzystaj z okazji. Księgowość - doradca podatkowy, biura rachunkowo Gdynia, trójmiasto, kosakowo, pogórze. Biuro księgowe Gdynia - reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomoc w uruchamianiu działalności gospodarczej. Działamy szybko i sprawnie, zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zobacz więcej na stronie - biuro rachunkowe, księgowa Gdynia - wysoka jakość usług to coś co nas charakteryzuje.... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowa - Gdynia Mariola Amer

Księgowa - Gdynia Mariola Ame »

Nasze biuro księgowe mieści się w Gdyni. I w tym mieście działamy już kilka lat. Mamy zasobne doświadczenie w obsłudze spółek handlowych, przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych. Biuro rachunkowe Gdynia swe usługi realizuje za pomocą techniki komputerowej, w oparciu o najlepsze systemy Symfonia czy Optima. Zakres współpracy z naszymi klientami ustalamy indywidualnie z każdą osobowością, jaka zainteresowana jest naszymi usługami. Dzięki temu może mieścić ona kompleksową obsługę prawną bądź wybrane zadania przez zleceniodawcę. Usługi Gdyńskiego biura rachunkowego zdołają obejmować np., kadry firm i przedsiębiorstw, prowadzenie tabel amortyzacyjnych czy porządkowanie deklaracji podatkowych: PIT-4R, CIT-8, VAT-7, PFRON. ... zobacz szczegóły wpisu »