Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Aktywny wypoczynek

Wyjazdy na narty

Wyjazdy na narty »

Choć dla zdecydowanej większości ludzi, to właśnie wiosna jest wyczekiwaną porą roku, trudno nie przyznać racji, ze zima ma swój niepowtarzalny klimat. Zwłaszcza jeśli mamy szansę udać się w góry, możemy radować się w pełni. Pragniemy zaprezentować Ci atrakcyjną ofertę wyjazdów zimowych, przeznaczonych dla młodych ludzi. Wiemy co jest niezbędne do dobrej zabawy i wszystkie te atrakcje gwarantujemy Ci podczas naszych wycieczek. Nasze eskapady na narty to znacznie więcej niż klasyczne obozy, to przygoda życia! Świetna załoga, nowe kontakty, białe szaleństwo i pobieranie lekcji od najlepszych. Nieistotne, czy wolisz narty, czy snowboard w naszej bogatej propozycji z pewnością odnajdziesz wyjazd dla siebie. Gorąco sugerujemy do zaznajomienia się z zamieszczoną w serwisie of... zobacz szczegóły wpisu »

Gdzie na narty

Gdzie na narty »

Problematyka narciarska jest tematyką podanego bloga. Jest zbudowany fachowo i wręcz wzorcowo, jeśli chodzi o skład strony i podział treści, wszystko jest klarowne i graficznie ciekawe. Blog to nie tylko poszukiwane źródło wiadomości dla narciarzy (i dla zaczynających przygodę, i tych wyżej zaawansowanych), to także doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i dzielenia się sekretami narciarstwa. Omawiany jest szeroki zakres tematów, od m.in. najciekawszych miejscowości do narciarskich wypadów, przez wskazówki jak jeździć na nartach po testy osprzętu narciarskiego. Autor przygląda się także atrakcjom zagranicznym (stoki w Austrii i we Włoszech), doradza jak prawidłowo interpretować warunki pogodowe i dostosowywać się do nich.... zobacz szczegóły wpisu »

wycieczki Egipt

wycieczki Egipt »

Egipt pod panowaniem wywodzącej się z Macedonii dynastii Ptolemeuszy przejął wiele ze starożytnych osiągnięć i zdobyczy technologicznych. Kiedyś rozwijało się tam chrześcijaństwo ale obecnie, większość mieszkańców Egiptu wyznaje Islam. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym fascynującym kraju czytaj informacje na naszym portalu internetowym. Zapraszamy! ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2

Aktywny wypoczynek - nowa strona:

Podaj adres: