Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

naWODE.com HHO generator

naWODE.com HHO generator PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

VOLVO, SCANIA, MAN, oszczędzaj na paliwie, regeneracja pompowtrysków, HHO, BOSCH, SIEMENS, DENSO, STANADYNE, gwarancja, kodowanie, pompy ETH, Pompy jednostkowe PLD, nowe części
IESEL SERVICE REGENERACJA pompy, pompowtryskiwacze, wtryskiwacze, common rail

Szeroki zakres usług w zakresie: napraw, diagnostyki, weryfikacji i dystrybucji części asortymentu podzespołów DIESEL takich jak:
BOSCH, DELPHI, STANADYNE, DENSO, Siemens

Zapewniamy naszym klientom wszelkie standardy w zakresie obsługi.
Głównymi atutami są przede wszystkim:

* czas (czas cyklu realizacji zamówienia dopasowany do potrzeb klienta)
* elastyczność (elastyczne formy płatności w zależności od stopnia kooperacji)
* jakość (gwarancja jakości dla wykonywanej usługi) PO REGENERACJI PRODUKT CHARAKTERYZUJE SIĘ FABRYCZNĄ JAKOŚCIĄ poprzedzone przeprowadzaniem fabrycznych testów jakości w temperaturowo i klimatycznie kontrolowanych pomieszczeniach
* terminowość (gwarancja wykonywanej usługi w ustalonym czasie)
* autoryzacja (ASO DIESEL dostęp do oryginalnych części i profesjonalna naprawa)
* dostawa (szybkie wysyłki firmami kurierskimi na terenie całego kraju)
* gwarancja na wykonane usługi

Cechujemy się wysokim standardem w zakresie obsługi klienta oraz specjalistycznymi naprawami DIESEL. Dysponuje doskonale wyposażonym parkiem maszynowym (certyfikat największej inwestycji wyposażenia w 2006r.) oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą mającą na celu przede wszystkim dobro naszego klienta. Zapewniamy optymalne ceny, a także rabaty dla kooperantów. Doradztwo techniczne po wykonanej usłudze.Zapytanie o cenę :

Sebastian

tel. 783 833 920

biuro@nawode.com

Oceń ten wpis

Ocena: 5.5/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

rejestrator temperatury

rejestrator temperatury »

Rejestrator temperatury jest to obręb motoryzacji na, którym firma nasza zna się bardzo przyzwoicie. W naszej stałej ofercie są takie firmy jak Webasto czy Fujitsu, dodatkowo Aermec i sporo innych. Jako fachowa firma niezmiernie dbamy o nasz wizerunek na rynku i dlatego nasi Kontrahenci bez najmniejszego dylematu przekazują nasze usługi swoim partnerom. Naszą kompletną ofertę usług wykryjecie Państwo na naszej stronie internetowej.... zobacz szczegóły wpisu »

Mechanik samochodowy Wrocław

Mechanik samochodowy Wrocław »

Japan-Tech to auto serwis znajdujący się na Alei Karkonoskiej – głównej drodze wylotowej z stolicy Dolnego Śląska na autostradę A4. Serwis specjalizuje się w mechanice aut japońskich (Mazda, Nissan, Suzuki, Honda) i koreańskich (Daewoo, Kia), chociaż podejmuje się również napraw innych modeli aut. Klient serwisujący auto w Japan-Tech ma możliwość wglądu do pełnej historii napraw przez sieć. Obsługa serwisu przypomina także swoim klientom o zbliżających się terminach usług eksploatacyjnych takich jak wymiana oleju, kół, filtrów czy też serwis klimatyzacji. Nowoczesne wyposażenie warsztatowe i kontrolne będące w dyspozycji Japan-Tech umożliwia oferowanie usług w najwyższym standardzie przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich kosztów napraw i dotrzymaniu ustalonego ... zobacz szczegóły wpisu »

Stacja Kontroli Pojazdów CEL

Stacja Kontroli Pojazdów CEL »

Wykonujemy wszelkiego rodzaju okresowe oraz dodatkowe badania techniczne pojazdów osobowych, ciężarowych oraz rolniczych. Posiadamy dwie nowoczesne ścieżki diagnostyczne wyposażone w urządzenia firmy CARTEC. Jedna z nich przystosowana jest do samochodów osobowych, druga dedykowana jest dla pojazdów ciężarowych dzięki temu masa własna pojazdu nie stanowi przeszkody w wykonywaniu przez nas badania technicznego. Oprócz badań obowiązkowych przeprowadzamy przeglądy wstępne pozwalające na wcześniejsze usunięcie usterek mogących wpłynąć na wynik badania okresowego. Sprawdzamy również pojazdy przed kupnem, okresem letnim i zimowym oraz dłuższą podróżą.... zobacz szczegóły wpisu »