Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Projektowanie stron www - grafik do wynajęcia

Projektowanie stron www - grafik do wynajęcia PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Ciekawe, oryginalne projekty graficzne stron www na specjalne, indywidualne zlecenie. Grafik komputerowy z dużym doświadczeniem w branży, zajmujący się od lat web designem przyjmie zlecenia na opracowanie firmowej strony www, zaprojektuje wygląd sklepu internetowego, przygotuje internetową prezentację firmy na stronie pocztówkowej. Portfolio liczące kilkadziesiąt unikalnych pozycji, doskonałe rekomendacje klientów.

Jeżeli chcesz mieć własną stronę internetową i nie wiesz od czego zacząć, możesz zacząć od kontaktu z grafikiem, który spokojnie, zrozumiale wyjaśni Ci co jest potrzebne do założenia własnej strony internetowej, przygotuje specjalnie dla Ciebie kilka unikalnych, niepowtarzalnych projektów do wyboru, wsłucha się w Twoje uwagi, wprowadzi poprawki i finalnie doprowadzi do założenia Twojej strony internetowej. Nieważne czy reprezentujesz firmę, instytucję publiczną, stowarzyszenie czy samego siebie - zostaniesz obsłużony z najwyższą starannością, otrzymasz fakturę VAT, podpiszesz umowę, otrzymasz na piśmie przekazanie autorskich praw majątkowych do projektu, zostaniesz właścicielem nowej, unikatowej, atrakcyjnej wizualnie i funkcjonalnej strony.

Jeżeli myślisz o promocji w internecie, nie chcesz gotowego szablonu tak bardzo podobnego do setek innych, cenisz sobie oryginalność i chcesz się wyróżnić na tle konkurencji to właśnie znalazłeś webmaster, webdesignera i grafika godnego polecenia.

Jeśli dopiero rozpoczynasz działalność i nie masz jeszcze wizytówek lub papieru firmowego to możesz zamówić je w komplecie ze stroną www. Pewnie chciałbyś być jakoś rozpoznawalny na rynku, mieć własne logo? Jeśli tak to zamów pakiet zawierający projekt logotypu, wizytówki i strony internetowej. Możesz liczyć na spójny, zwarty, uzupełniający się projekt graficzny całości - to pierwszy krok do bycia zauważonym na rynku, do budowania swojej tożsamości wizualnej, to wstęp do kreowania własnej marki.

Oceń ten wpis

Ocena: 6.3/10 (15 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Projektowanie stron

Projektowanie stron »

Ten blog pozwala na zapoznanie się z tematyką tworzenia portali internetowych. Tworzenie stron internetowych jest bardzo łatwym zadaniem (proste strony) lub wymagającym dużej praktyki w przypadku skomplikowanych portali. Temat jest szeroki, zapraszam więc fachowców mających do zaoferowania swoje doświadczenie do podzielenia się wiedzą z internautami.... zobacz szczegóły wpisu »

Ideare - Agencja Interaktywna Toruń

Ideare - Agencja Interaktywna »

Ideare - Agencja Interaktywna w Toruniu - Agencja która zaczeła swoją działalność w Toruniu ale zakres działania obejmuje cała Polskę. Głównie zajmuje się projektowaniem stron www ale i również projektowaniem grafiki, projektowaniem animacji trójwymiarowych w jakości HD do 1080p. Agencje cechuje kreatywność i nowatorskie podejście do zadań.Zapraszamy www.ideare.pl, oraz na strony zaprzyjaźnione szablondlaciebie.pl oraz centrumstudenta.org... zobacz szczegóły wpisu »

Tanie strony internetowe

Tanie strony internetowe »

Super tanie strony internetowe to specjalność naszej agencji interaktywnej. Oferujemy tworzenie stron www w niskich cenach. Wszystkie nasze realizacje posiadają wyjątkową szatę graficzną i ciekawe animacje. Dzięki temu twoja strona będzie dobrze widoczna w Internecie i zachęcała do zakupu Twoich produktów.... zobacz szczegóły wpisu »