Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Tworzywa sztuczne (zwane również polimerami) zajmują w dzisiejszych czasach bardzo wysoką pozycję wśród powszechnie stosowanych materiałów inżynierskich. Dzieje się tak dlatego, ponieważ materiały polimerowe cechują dobre właściwości użytkowe połączone z małą gęstością i łatwością w przetwórstwie. Polimery to bardzo rozległa grupa materiałów a wyroby z tworzyw sztucznych otaczają na co dzień każdego z nas, bowiem każdy z nas używa telefonu komórkowego, komputera a każda nowoczesna pani domu do wypieku ciast stosuje formy silikonowe! Przetwórstwo tworzyw sztucznych można realizować różnymi metodami np. wytłaczanie, wtryskiwanie, termoformowanie. Polimery można poddawać modyfikacji, dzięki czemu można polepszyć ich właściwości użytkowe tak aby produkcja tworzyw sztucznych mogła znaleźć jeszcze szersze zastosowanie np. przemysł motoryzacyjny, chemiczny, elektroniczny, lotniczy a nawet kompozyty do zastosowań w medycynie.

Oceń ten wpis

Ocena: 5.0/10 (21 głosów)

Komentarze:

  • tworzywa sztuczne » Raportuj komentarz

    No nie byłem z nich maksymalnie zadowolony. Niby dostałem to co chciałem. Tworzywa sztuczne to oni umieją wytwarzać, ale musiałem jechać do nich pogadać o co mi chodzi i dopiero wiedzieli co ja chce. Przecież opisywałem to przez telefon ale znów zasypywali mnie całą masą pytań. Ech ważne że się udało i sam produkt jest oczywiści

    Data dodania: 06 09 2012

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Własna firma

Własna firma »

Wortal dla osób, które planują w przyszłości pracować na własny rachunek. Na stronie można znaleźć ciekawe artykuły na temat zakładania i prowadzenia własnej firmy, pogrupowane w najważniejsze kategorie tematyczne (zanim założysz, zakładanie firmy, marketing w firmie, sukces w biznesie). Zapraszam na stronę przyszłych mikroprzedsiębiorców.... zobacz szczegóły wpisu »

Merom Szczecin kasy i drukarki fiskalne

Merom Szczecin kasy i drukark »

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu firmowego Merom! W naszym katalogu znajdują się kasy fiskalne, drukarki jak również programy fiskalne dla firm, proponujemy optymalne rozwiązania dla gastronomii, małych i średnich przedsiębiorstw. Sprawdzając naszą ofertę kasy fiskalne Szczecin, oraz oprogramowanie przekona się każdy o jakości jak również przystępnych kosztach. Ciągle poszerzamy nasz asortyment oferując drukarki fiskalne Szczecin i oprogramowanie do wszystkich typów sprzętu. Stąd dobrym rozwiązaniem jest wybór katalogu z urządzeniami kasa fiskalna Szczecin. Zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu!... zobacz szczegóły wpisu »

Rentowność

Rentowność »

Portal Rynkometr. pl to bezdenna baza informacji o firmach, polskiej gospodarce oraz prądach na rynku. Portal Rynkometr. pl korzysta z tysiąca sześciuset pięćdziesięciu podgrup branżowych z Polskiej Klasyfikacji Działalności w celu podzielenia na zgrabne sektory polskiej gospodarki. Polska Klasyfikacja Działalności, obowiązująca, została ustalona w 2007 roku kiedy to wprowadzono nową klasyfikację Polskiej Klasyfikacji Działalności. W każdej podgrupie branżowej z PKD kreuje Rynkometr. pl swoisty ranking firm. W rankingu tym umieszczone są tylko te największe zakłady funkcjonujące w naszej gospodarce w prezentowanym sektorze gospodarki. Na moment obecny w zestawieniu przedsiębiorstw wzięto pod uwagę dwanaście tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt siedem najbardziej znaczących... zobacz szczegóły wpisu »