Sanlux.pl - profesjonalny spis stron internetowych

Sanlux to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Biuro tlumaczen online Blanka swiadczy usługi obejmujące tlumaczenia pisemne takie jak tlumaczenia zwykle, tlumaczenia specjalistyczne oraz tlumaczenia przysiegle. Wykonujemy tanie tlumaczenia oraz ekspresowe tlumaczenia z wielu jezykow. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak tlumaczenia z jezyka angielskiego, tlumaczenia z jezyka hiszpanskiego, tlumaczenia z jezyka niemieckiego, tlumaczenia z jezyka francuskiego, tlumaczenia z jezyka rosyjskiego. Biuro tlumaczen Blanka to internetowe biuro tlumaczen powstale z mysla o tym, ze tlumaczenia online sa ostatnio bardzo popularne.

Oceń ten wpis

Ocena: 5.7/10 (12 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Tłumacz niemieckiego Zielona Góra

Tłumacz niemieckiego Zielona »

Firma LinguaSERV działające w mieście Zielona Góra. Proponujemy różne usługi, przede wszystkim są to tłumaczenia dokumentów, czy też kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wiele uprawnień do organizowania kursów i specjalistycznych tłumaczeń przeznaczonych dla firm. Oferujemy wszelkie tłumaczenia w Zielonej Górze pisemne oraz ustne. Nasze biuro współpracowało z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami polskimi oraz zagranicznymi. Proponujemy szkolenia o różnym poziomie zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy także szkolenia wakacyjne oraz maturalne. Proponujemy również szkolenia indywidualne, a dla firm zgodne z wymaganiami klienta.... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Białogard

Tłumaczenia Białogard »

Serdecznie witamy na portalu Biura Tłumaczeń Przysięgłych UP&UP. Powstało ono 9 lat temu przez Justynę i Jakuba Batyńskich, którzy z zawodu są filologami angielskimi. W ofercie klienci znajdą możliwość tłumaczeń pisemnych np.: przysięgłych, zwykłych, samochodowych, np. w wypadku tłumaczeń dokumentów auta sprowadzonego. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą.W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedawanych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia

Tłumaczenia »

Do mieszkańców miejscowości Praszka, Przemyśl, Świdnik, Kalisz Pomorski z woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie kierujemy ofertę usług tłumaczeniowych z jęz.: słoweńskiego, niderlandzkiego, fryzyjskiego, fryzyjskiego, greckiego, czeskiego, baskijskiego. Nasz złotowski tłumacz niemiecki zrealizuje dla Was zarówno tłumaczenia ustne jak i również pisemne. Oferujemy także tłumaczenia wyjazdowe. Pragnę pochwalić się, że biuro tłumaczeń pielęgnuje ogromne kontakty z tłumaczami z całego niemalże świata: Francja, Liban, Austria. Nie tylko od czasu do czasu korzystamy z pomocy weryfikatorów (na ten przykład sekretarz biura zarządu czy robotnicy budownictwa wodnego i pokrewni), którzy sprawdzają przetłumaczony tekst pod kątem rzeczowym. Z naszych usług korzystały dotychczas inst... zobacz szczegóły wpisu »